0
clear
  • uxcell Дијагонала Сечење Клешти 4.5 Инчен Жица Машина Страна Сечење Клешти 2 Компјутери
  • -20%
  • -20%
uxcell Дијагонала Сечење Клешти 4.5 Инчен Жица Машина Страна Сечење Клешти 2 Компјутери

uxcell Дијагонала Сечење Клешти 4.5 Инчен Жица Машина Страна Сечење Клешти 2 Компјутери

DEN 470.40

Достапност
Достапно за нарачка

4.5-инчен дијагонала сечење клешти со долго-калено вилици за е тешко да пристигне области.Кован челик конструкција за издржливост, со цел да се намали жица.'Рѓа-отпорни никел позлата заврши за поголема заштита.Појачани сечење на рабови и хром-никел челик за екстра-тешки сечење на работ.Се справи дава дополнителна удобност и го намалува рака уморни; машински вилици даде лизга-отпорни зафат.Спецификација : Големина : 4.5 Inch Total Големина : 115mm x 53mm / 4.5" x 2.1" (L*W)Материјал : Хром-Vanadium Челик (CR-V), PVCFinish : Никел Plating Package се Вклучени : 2 x Дијагонала Сечење Клешти Опис : 1. 4.5-инчен дијагонала клешти функција долго-калено вилици за е тешко да пристигне области и фалсификувани-челична конструкција за издржливост.2. Клешти функција појачани сечење на рабови, и хром-никел челик дава екстра-тешки сечење на работ.3. Изработени од ПВЦ материјал, рачка дава дополнителна удобност, лесно да се справи.Вилиците се изработени за да ви даде лизга-отпорни зафат.4. Дијагонала Сечење клешти се одлични за намалување на жица затвори за да се избегне потенцијална штета на вашиот систем.Голема алатки за електронски поправка или накит одлуки. 5. Страна машина за сечење мека жица, гитара жици, бакар, алуминиум, мека-алуминиумски жици, кабелски врски, и пластичните делови.

Спецификацијата

Size:
4.5 Inch
Total Size:
115mm x 53mm / 4.5 x 2.1 (L*W)
Material:
Chrome-Vanadium Steel (CR-V), PVC
Finish:
Nickel Plating
Package Included:
2 x Diagonal Cutting Pliers
Description:
1. 4.5-inch diagonal pliers feature long-tempered jaws for hard-to-arrive areas and forged-steel construction for durability. :
2. Pliers feature hardened cutting edges, and chrome-nickel steel gives an extra-tough cutting edge. :
3. Made of PVC material, handle gives extra comfort, easy to handle. The jaws are machined to give you a slip-resistant grip. :
4. Diagonal Cutting pliers are great to cut wire close to avoid potential harm to your installation. Great tools for electronic repair or jewelry making. :
5. Side cutter for cutting soft wire, guitar strings, copper, aluminum, soft-alloy wires, cable ties, and plastic parts. :

Со стоката дадена додека купуваат

Официјално Лиценцирани Street Fighter Кригла од Половина Месечината Залив.Совршен подарок за 90тите Игри фано

Флеш се намали рутер малку со 1 / 4инчен топлина третира, челик, прекалени месо тело; двојно flute за брзо мин

Производителот гаранција може да не се применува.Herringbone шема ткаење.Идеален за кроење, занает проекти, д

Материјал : ПВЦ, Бакар.Интерфејс : USB C до USB 3.0 Актуелни : 3А.Компатибилност : за OculQuest1 / 2 Уживајте во PCVR Игри

DVD ПЛЕЕР.На Крег Електроника DVD Плеер систем за домашно Кино, вклучува сè што ви треба : DVD ПЛЕЕР• Целосно

5 W Преносни LED светла со мали димензии и мала тежина, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција и

МОДЕРНИОТ СТИЛ : Полурамна планината карактеристики јасна faux кристал сенка и бела завршница.Со својот з

Компатибилен Уред : Nofeda Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла да се Види,Без уред вклучени.Дв

Идеален Заковки За Кожа И Совршено Како Panel Сврзувачки Елементи 100 ПАКЕТ #832 X 1 / 4" Пост 3 / 16" Навој.Материја

Целосен пристап до Лицето ID и Допир ID без блокирање Задебелена аглите на цврсто го поправи вашиот теле

Пакет Листа : 1 x Двојно мрежа за складирање кутија 3 CLEAR ВИДЛИВОСТ & ТРАЈНОСТ Изградени од транспарентна

Премиум goatskin кожа обезбедува флексибилност, умешност и отпорност на триење.Сплит cowhide кожа манжетната с

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Земја На П

Храна за Складирање : Фрижидер Организатор Кутии, Ефикасна употреба на Фрижидерот простор, ефективна кл

¡левити Thyristors Се Користи Главно За Отпор Товари (Електрични Филамент Блескаво Светилки, Итн.).Повеќето Si

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Please wait...