0
clear
  • Timken LM603014 Тркала Имајќи
  • -20%
  • -20%
Timken LM603014 Тркала Имајќи

Timken LM603014 Тркала Имајќи

DEN 520.56

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран да им овозможи на автомобил тркала се вртат мирно и тивко.Помага во одржување на правилна масло царинење.Го намалува триењето помеѓу два дела.Нуди долгорочна сигурност.Се подобрува ефикасноста и зголемување на гуми живот.Timken Тркала Лежишта се дизајнирани да им помогне на тркала на возилото се вртат мирно и тивко.Овие лежишта се овозможи тркала за да ја ротирате со минимално триење и поддршка на возилото тежина.Тие се дизајнирани да се одржува соодветна масло царинење, дозволувајќи им на тенок филм на нафта да се формира помеѓу подвижни делови.Овие лежишта функција добри перформанси, стабилност и сигурност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прецизни позадина забрана на се движи до 2500 mm.Се имуни на амбиентална светлина и crosstalk од друга фотоелек

Издржливи не ' Рѓосувачки Челик на папагал садот е изработен од нерѓосувачки челик, тоа е чиста и невкус

Производителот гаранција може да не се применува.Herringbone шема ткаење.Идеален за кроење, занает проекти, д

Пакет Листа : 1 x Двојно мрежа за складирање кутија 3 CLEAR ВИДЛИВОСТ & ТРАЈНОСТ Изградени од транспарентна

Должина : 110cm / 43inch.Лепило и издржливи.Погоден за hemming и mending панталони, панталони, здолништа, завеси итн.Ши

Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Тема : ЗАШТИТА на ХРАНАТА ОД КОНДЕНЗАЦИЈА & MOISTUR

¡левити Thyristors Се Користи Главно За Отпор Товари (Електрични Филамент Блескаво Светилки, Итн.).Повеќето Si

ПАКЕТ СОДРЖИНА : пакетот вклучува 25 дрвени thumbtacks, што е доволно да се утврдат различни предмети.На дрвен

Помине Уметност Впие Сад направени од мека пластика која е acetone отпорни.Професионални помине алатка за

【Големина】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : Цврста (стандард).Светол Финиш.Количина : 20 Парчиња 【Материјал】Направ

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

Добра отпорност на корозија, долг работен век.Точни забот на теренот, без тенденција за време на работа,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени од медицинскоодделение гум

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Производ димензии, заврши, ра

Вкупна Должина : 12mm / 0.47"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 100pcs x Месинг Мали

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 2mm / 0.08"; Раководител Кол : 4mm / 0.16"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Нок

Компатибилен Уред : Nofeda Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла да се Види,Без уред вклучени.Дв

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

✔️Надградена верзија од Bao Feng ув5r : двоен излезна моќ, навистина се поголема моќ и ТД771 висок стекнат ант

5 W Преносни LED светла со мали димензии и мала тежина, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција и

Врски безбедно околу телото (не necks!).Екопријателски мека и водоотпорен материјал.Дамка отпорни, отпорни

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Земја На П

Please wait...