0
clear
  • JUSTXIANG Ролери Главниот Четка Филтер Страна Четка Четка Крпа Одговара за Леново Одговара за Т1 Про Правосмукалка Замена Прилог Домаќинство Чистење Уредни пареа Почи?
  • -20%
  • -20%
JUSTXIANG Ролери Главниот Четка Филтер Страна Четка Четка Крпа Одговара за Леново Одговара за Т1 Про Правосмукалка Замена Прилог Домаќинство Чистење Уредни пареа Почи?

JUSTXIANG Ролери Главниот Четка Филтер Страна Четка Четка Крпа Одговара за Леново Одговара за Т1 Про Правосмукалка

DEN 2330.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно одржување : Чистење на делови за да ја одржите вашиот компјутер во најдобра состојба да се задржи куќата чиста и зачувување на работа. *100% сосема нов и висок квалитет. *Направени од премиум материјалот за трајни и практична употреба. *Парична казна изработка, повеќе здрав. *Замените стариот или оштетени делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компатибилен Vacuums : KEEPOW замена додаток за полнење е компатибилен со Roborock S6 / S6 Max V / S6 чиста / E4 / S5 / E35 /

Центарот е сега precut да ви даде мазна површина за шиење.Центарот круг од упатството исто така е обележан

Разумна големина и мала тежина за лесен за складирање и за носење.Направен од висок квалитет на метални

Универзална Правосмукалка Додатоци : интерфејс дијаметар на вакуум прилог е 1.3 инчи, и синиот дел се отс

Изработени од квалитетна железо материјали, може да се користи за долго време со отпорност на абење и от

Компатибилен со : Ајкула модел NV500 Серија NV500 NV501 NV502 NV503 NV510 NV520 NV550 NV552 NV500 CO.Стапици 99.9 на воздушни честички

Висока ефикасност замена за deebot филтер, во прилог на прашина бин излези, freshened воздух филтер нечистотија

000 часа, намалување на потребата за замена на сијалица.нуди 3 различни светлината прилагодувањата што мо

Погоден за KH900, KH910, KH920, KH930, KH940, KH950, KH950i.Висок квалитет на кабелот за напојување помага да ја полните ваша

Компатибилност четки за полнење одговара за ILIFE A6 A4 A4s робот правосмукалка.Hign Перформанси со цел да ост

Applicate Модел : Compatile со Roborock T7 S T7 S Плус / S7 (Ве молиме да ја потврдите вашата Правосмукалка модел пред купу

за Замена deebot m80 Главниот Четка и од страна на четка, лесно да се отстрани и замени, може да се отстрани не

Дел NO # 32358 Се Вклопуваат Во Модели # Работа Со Различни Eureka Модели.Направени се од квалитетен материјал з

(Високо квалитетни материјали) : Направен од висок квалитет на флексибилни мека TPU, шок отпор, добра цврс

【висок квалитет】Ние се НАПОМЕНЕ дека сите наши универзална заеднички се 100% сосема нов и имаат висок кв

Совршена Замена ДелКомпатибилен со Tineco Кат ЕДЕН S5 / S5 Cordless Влажни Сува Правосмукалка.Премиум Квалитет П

ЕДЕН ПАКЕТ : Вклучува 1 Четка.Се вклопува vacuums користење на стандард 1 1 / 4" цревото / стапче собранието.Пр

Врти страна четки отстрани остатоци од аглите и рабовите под маси и столови подобро.Направени од високо

Има два профилирани тркала за поддршка на алатки ширина и помош во движење преку сите видови на подни по

Компатибилен со големи брендови на назад пак vacuums опремени со 1 ½ " црево, вклучувајќи ПроТим, Sandia, Моќта н

Please wait...