0
clear
  • Сечење на Работ Острило Нож острат камен 2 Страна Ронки 1000/3000 премиум Острилка Изедначување Вода Камен Двојна Двострано Не се Лизга Бамбус База Агол Водич за Дома К?
  • -20%
  • -20%
Сечење на Работ Острило Нож острат камен 2 Страна Ронки 1000/3000 премиум Острилка Изедначување Вода Камен Двојна Двострано Не се Лизга Бамбус База Агол Водич за Дома К?

Сечење на Работ Острило Нож острат камен 2 Страна Ронки 1000/3000 премиум Острилка Изедначување Вода Камен Двојна

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нема потреба од скапи острат/усовршувајќи масла и нема неред, додека заострување & тоа може да биде лесно да се чистат користење на вода.Трикови кои ќе поднесе жалба на секое ниво на вештина.Фини зрна, добро полирање ефект.По острат нож, чист нож со влажна крпа или вода, а потоа исушете ја.Различни ножеви се користи лесно.На Острило Острилка е вода за да се активира.Тоа може да биде лесно да се чистат користење на вода.Нашите Двојно Страна Ронки Острат Камен направен од професионална одделение бела корунд.Кога се занимаваат со острат алатки, безбедноста е дефинитивно важно.Дава многу полиран работ дека ќе ги намали исклучително добро е што ако тоа беше ново.Само користење на вода за острење наместо скапи острат масла.Нашите острат Вода камен комплет е исклучително лесен и лесно да се соберат.【ОСТРИЛО 1000/3000 РОНКИ】►Двојно-еднострани ронки вода камен кој се издржливи и долготрајни може да се промени на камен за мелење алатка систем.Едноставно впие влажни камен за 5-10 минути пред употреба, и подмачкување со дополнителни вода колку што е потребно кога се острат.Користење на нашата острило може да го продолжи животот на нож и те спаси од постојана болка за купување на нов нож.Со текот на времето, вашиот нож острилка камења природно расте нерамна, правејќи совршен исецка речиси невозможно.Нема неред за време на вашето користење и тоа може да биде лесно да се чистат користење на вода.Острило 1000/3000 е двојно-еднострани ронки вода камен кој се издржливи и долготрајни.Ножот острат камен во собата може да се изостри стариот ножеви подобро од ново!Ние само извор премиум квалитет на материјали од Сечење на Работ Острило да се обезбеди чувствувате своите перформанси коментарите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На челична прачка парична казна површина финост е 40% повисоки од нормалните нож острилка, која го спречу

Ажурирање на Професионални Кујнски Нож Острилка System Fixагол 4 Камења Верзија II.Workbench интеграција дизајн,

Направен од целосна нерѓосувачки челик, многу издржливи & долготрајни.Safe се справи со дизајн, може да би

【4 IN1 Нож Острат Систем】Со нашите неверојатна 3слот систем, ние сме револуционизира уметноста на нож ос

★ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Двафаза острат систем што целосно поправки, обновува и полирање на оштетени ножеви

【Широка Примена】Ова мелење камен може да мелење било сечилото таму, се тоа било кујнски нож во собата,

Издржливи алуминиумско куќиште со волфрамово карбид ножеви.Компактен, лесен, нема да рѓа.Материјал : Ал

Направен од целосна нерѓосувачки челик, многу издржливи & долготрајни.Safe се справи со дизајн, може да би

Направен од целосна нерѓосувачки челик, многу издржливи & долготрајни.Safe се справи со дизајн, може да би

❤ ергономски мека рачка дизајн ергономски цврсти СТОМАЧНИ пластична рачка, можете да остри кујнски но

Безбедност дизајн за заштита на вашите раце.Стабилна морон диск база & Не се лизга мат.Изработени од нер

Многу погоден за носење надвор за кампување или други активности на отворено.Хуманизирано се справи со

Ергономски острилка обезбедува удобен зафат, па нема потреба да се грижите за повреди предизвикани од с

✅ Безбедно и Пазарот на енергија Професионални нож острилка се справи со е ергономски ,со не се лизга с

Мултифункција : Со 4фаза нож острилка, може да се изостри со тап нож лесно и професионално.Три чекор остр

ПРОИЗВОД ИНФОРМАЦИИ Тежина : 2.Овој производ карактеристики премиум квалитет и трајни, што е предуслов п

Метал.Ова пенкало форма на нож острилка работи одлично да се изостри serrated делови на ножеви и го задржува

[Совршен Кујна Алатка] текстурата е во ред и не ја оштетува ножеви.Таа е идеална алатка за кујна [Совршен

100% сосема нов и висок квалитет : Двојно страни острило.Мал број несакани за чакал груба острат и Голем бр

1.Трифаза дизајн за крупни, средни и парична казна усовршувајќи 2 Нова еластична структура нема да се ошт

Please wait...