0
clear
  • Подводниот Морски Водоотпорен Виткање Перење Забавува Кофа за Детска Соба Спална соба Бебе бебе соба
  • -20%
  • -20%
Подводниот Морски Водоотпорен Виткање Перење Забавува Кофа за Детска Соба Спална соба Бебе бебе соба

Подводниот Морски Водоотпорен Виткање Перење Забавува Кофа за Детска Соба Спална соба Бебе бебе соба

DEN 935.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полиците, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебе соба, за бања, за спалната соба, за дневната соба, за перална, за кујна,за балкон,за статистика, за на училиште,за автомобили, за надвор.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен,Во внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, задебелена дното, лесно да се застане, Водоотпорен ЈП слој надворешниот.Нашите перење кошница со виткање дизајн го прави тоа практични за сите места и го прави лесен за чување.Совршен за облека складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.Карактеристики : Нашата перење забавува не користете било штетни синтетички пестициди или ѓубрива.Здрав & Трајни производи за долготрајна употреба.Печати : Уникатни отпечатоци на нашата количка за перење забавува кофа може да додадете живописни бои за вашиот простор, разубават вашата соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Широката употреба & едноставно печатење на облека, кошница, ќе ги задоволи вашите потреби, исто така, мож

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

Големина : 41cm x 47cm(16.1"x 18.5"),тежина : 350g.Материјал : Високо квалитетен екопријателски платно ткаенина со вод

Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети живот�

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

1 Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM / 13.8x17.3 во 2 Перформанси : добар помошник за семејството скл�

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Домот Перење Забавува : исклучителна појава перење кошница може да се користи како домашна декорација и

Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети живот�

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

Големина : 40cmx40cm.Карактеристики : челична рамка е направен од корозијаотпорни кадмиум позлата процес, ко

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, биде

【Модерна Симпатична Лесен Дизајн Одлични за детските Навики за Учење】Минимализам и моден дизајн,диза�

Количка за Перење Кошница : мрежа перење кошница може да биде укината.Можете да се свитка ги во круг рамн

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по же

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици�

Мултифункционален : Овој плоштад перење кошница, исто така може да биде складирање кутија дома,што се ко

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Димензии : 19.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вра�

Перформанси : добар помошник за семејството складирање!Лесно оптоварување на сите видови на играчки, об

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница,

Please wait...