0
clear
  • LG Грам 15.6 Full HD Лаптоп Компјутер, Intel Core i5-1135G7 2.4 GHz, 16GB RAM меморија, 512GB SSD, Windows 10 Дома, Бесплатна Надградба на Windows 11, Темно Сребрена
  • -20%
  • -20%
LG Грам 15.6 Full HD Лаптоп Компјутер, Intel Core i5-1135G7 2.4 GHz, 16GB RAM меморија, 512GB SSD, Windows 10 Дома, Бесплатна Надградба на Windows 11, Темно Сребрена

LG Грам 15.6 Full HD Лаптоп Компјутер, Intel Core i5-1135G7 2.4 GHz, 16GB RAM меморија, 512GB SSD, Windows 10 Дома,

DEN 1238.40

Достапност
Достапно за нарачка

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) - Моќ Кабелот и Адаптерот - LG 1 Година Ограничена Гаранција. 15.6" Full HD (1920 x 1080) IPS LCD Екран.Windows 10 Дома. 11 Генерација Intel Core i5-1135 G7 ПРОЦЕСОРОТ.Intel Ирис Xe Графика.Изграден за да го Носат Вашиот Hustle Less Thanb RGreater Than Make тоа се случи со LG грам 15 Z95 N.Тоа е тешка категорија моќ внатре ултра-светло тело.И со сите нови дизајн и долго траење на батеријата, подготвени сте за на следното ниво.Помалку Thanb RGreater Than Less Thanb RGreater Than Ultra-Lightweight Might ги Исполнува Light Less Thanb RGreater Than The ултра-лесни LG грам е изграден да се движат.Ќе едвај се забележи неговата тежина благодарение на целосна магнезиум-легура тело.Ултра-тенок и ултра-преносни, LG грам е тешка категорија моќ во лесен телото, така што без разлика каде ќе се случува, можете да носат вашата метежот на целиот ден, долго.Помалку Thanb RGreater Than Less Thanb RGreater Than80 Wh Battery Even Нашите Батеријата Hustles Leave дека полнење кабелот зад себе.Бидејќи со LG грам, можете да носат вашата метежот сите-ден долги до 21 часа на моќ.Нашите високо-капацитет на батеријата испорачува исклучително и сигурен перформанси ви треба.Што значи дека вашата работа не запре се додека не ви каже тоа.Помалку Thanb RGreater Than Less Thanb RGreater Than11th Генерација Intel Core i5 Процесор и Ирис Xe Graphics Less Thanb RGreater Than A Следната Генерација на Intel Процесор Што е Следно-Level Less Thanb RGreater Than Your метежот е на чекање за ова - моќни перформанси на Intel.Новиот 11 Генерација Intel Core процесор со Ирис Xe графика овозможува до 1.2 X CPU перформанси и до 1.8 X графички перформанси од својот претходник.Таа обезбедува умот-дува искуство за висока резолуција содржина создавање и уредување за да ги задоволат вашите повеќето интензивните барања.Full HD IPS.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Празник шишиња и стакло носителите на забавен начин за да го прослават.Една исклучителна насмевка, лице

Близнаци Утешителот Сет.Сет вклучува : 1 Утешителот (66" x 86"), 1 Перница Шарлатан (20" x 26"), 1 Рамен Лист (66" x 96"), 1

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднак

НОЌТА Filter Antiлесни оштетувања на филтерот за да може ефективно да се намали светлина загадувањето и да с�

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

16 Канал Видео Recorder DVR Функција : Поддршка Live View, Складирање, Репродукција до 16 HDTVI / Аналогни / Аналогни HD

Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1.Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно

Детската соба : многу погодна за чување на детски играчки, бебе ќебиња, играчка кутии, играчки за складир

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот �

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!.Одличен за изградба, тешка индустрија употреба, или како

★Ние имаме многу слични производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви к�

До 12 MP 16 IP Камера Влезови, 160 Mbps пропусен Опсег.H.265+ / H 265 / H 264+ / H 264 / MPEG4 Компресија.HDMI Видео Излез До 4 K (3840 x 21

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Massey Фергусон 3425, 3435, 3445, 3455 100% сосема нов и �

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може д�

Тема поправка комплет за М13 x 1.5 дупки.Се препорачува од страна на водечките автомобилски производители.

Ова само израмнување цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.97 инчен / 50mm, 5.90 инчен / 150mm

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Број на модел : LMK40 LUU LMK50 LUU LMK60 LUU.Премази : Antirust масло.Површина Грубост : Ra 0.05 Структура : Линеарна Имајќи.М�

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Монтана 4340, 4344, 4940 100% сосема нов и висок кв�

Овој случај е само компатибилни со i Phone 11 ПРО.НЕ се компатибилни со i Phone 11 или 11 ПРО MAX.На adidas i Phone 11 Про слу

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Плус, тоа е голем плус на секој дом—особено ако тие го пресели, слегол во брак, или само имаше бебе!...

Please wait...