0
clear
  • Dell Прецизност 5510 Мобилни работна Станица Лаптоп, Intel Xeon E3-1505M v5, 32GB DDR4, 512GB Цврста Состојба Диск, Windows Pro 10 PRM5510-2500
  • -20%
  • -20%
Dell Прецизност 5510 Мобилни работна Станица Лаптоп, Intel Xeon E3-1505M v5, 32GB DDR4, 512GB Цврста Состојба Диск, Windows Pro 10 PRM5510-2500

Dell Прецизност 5510 Мобилни работна Станица Лаптоп, Intel Xeon E3-1505M v5, 32GB DDR4, 512GB Цврста Состојба Диск,

DEN 16968.00

Достапност
Достапно за нарачка

Intel Xeon E3-1505 M v5 (Quad Core, 2.80 GHz, 8 MB Smart Cache). 32 GB 2133 MHz DDR4. 512 GB Цврста Состојба Диск.NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5. Windows 7 Професионални англиски, француски, шпански 64bit (ги Вклучува Windows 10 Про Лиценца).Прецизноста 15 5000 Серија (5510) Мобилни Работна Станица Лаптоп Компјутер.Мали и одлична енергија.Најтенкиот, најлесниот, најмалите 15.6" мобилен работна Станица со големи перформанси.Кој Intel Xeon процесори и Ultrasharp full HD дисплеј.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1.Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј

Компатибилен Со : Sceptre U650 CVUMC.Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во

Спецификации : .LED Светилки : 64 компјутери.Облик : Ring Light : Топло и Ладно Light Outer Дијаметар : 15.5 cm Inside Дијамета

Близнаци Утешителот Сет.Сет вклучува : 1 Утешителот (66" x 86"), 1 Перница Шарлатан (20" x 26"), 1 Рамен Лист (66" x 96"), 1

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из

Појачани и зацврстен хром vanadium челик.Еден раце реверзибилна ratchet механизам.Позитивни штекер механизам

Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат ПРИРАЧНИК за Помош.Поддржува безжична музика стриминг преку нови Blue

Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!.Одличен за изградба, тешка индустрија употреба, или како

【Прилагодливи】за Да ја прилагодите јасноста на боите и боја температура од ротирачко копче 【Монтажни

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCMD2108 M12 ZCMD21 M12+ZCE08 Карактеристики : 11 Тип на прекину

Детската соба : многу погодна за чување на детски играчки, бебе ќебиња, играчка кутии, играчки за складир

Флип отворени врати : притисни на Шепа Патрола значка на задната страна на Skye е хеликоптер да флип отвор

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Овој случај е само компатибилни со i Phone 11 ПРО.НЕ се компатибилни со i Phone 11 или 11 ПРО MAX.На adidas i Phone 11 Про слу

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Massey Фергусон 3425, 3435, 3445, 3455 100% сосема нов и

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со John Deere 4500, 4510, 4600, 4610 100% сосема нов и висок к

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Ова само израмнување цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.97 инчен / 50mm, 5.90 инчен / 150mm

Материјал : ABS, Цврст дизајн, и прилагодливи, да ви помогне да снимате вашиот секојдневен живот.Прстен св

Please wait...