0
clear
  • Makita E-01535 Влијание XPS 6 Магнетни 5/16 Nutsetter
  • -20%
  • -20%
Makita E-01535 Влијание XPS 6 Магнетни 5/16 Nutsetter

Makita E-01535 Влијание XPS 6 Магнетни 5/16 Nutsetter

DEN 343.68

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбедува удобен pick-up и задржување на хексадецимален сврзувачки елементи.Lobular дизајн дискови заедно станови за да се намали заокружување на хексадецимален сврзувачки елементи.Рамни рабови во хексадецимален отворање за целосен контакт со flanged хексадецимален главата завртки.Калибриран топлина лекување на процесот за дополнителна издржливост.Мат Никел површината за најдобар во класа на отпорност на корозија.Makita Магнетни Nutsetter е дизајниран да се вози 5/16" хексадецимален главата ореви и само-прислушување завртки во различни апликации. 5/16" хексадецимален месо тело за практично користење со висок вртежен момент влијание возачи и возачот-вежби.Рамни рабови во хексадецимален отворање обезбедува целосна контакт со flanged хексадецимален главата завртки.Магнет овозможува лесно една рака операција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Ние имаме многу слични производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви к�

Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!.Одличен за изградба, тешка индустрија употреба, или како

✔ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН : Lumiled Гроздобер Ѕид Светилка.Стил : Индустриски, Традиционално, Арт Деко, Куќа, Селс

Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат ПРИРАЧНИК за Помош.Поддржува безжична музика стриминг преку нови Blue

ADIDAS ЗА i PHONE i Phone XR; i Phone 6 / 6s / 7 / 8 / SE / 2 G; i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max; i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max; и i Phone 13 / 13 Pro / 13 мини.adidas до�

[Отворен уво Audio] : Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика.�

Плус, тоа е голем плус на секој дом—особено ако тие го пресели, слегол во брак, или само имаше бебе! 【Скл�

Тема поправка комплет за М13 x 1.5 дупки.Се препорачува од страна на водечките автомобилски производители.

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Флип отворени врати : притисни на Шепа Патрола значка на задната страна на Skye е хеликоптер да флип отвор�

МатеријалНаправен од висок квалитет на јаглероден челик.ID : 1 / 2", OD : 1", Ширина : 7 / 16", Завртки Сет : 1 / 420×1 / 4.

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

Број на модел : LMK40 LUU LMK50 LUU LMK60 LUU.Премази : Antirust масло.Површина Грубост : Ra 0.05 Структура : Линеарна Имајќи.М�

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

16 Канал Видео Recorder DVR Функција : Поддршка Live View, Складирање, Репродукција до 16 HDTVI / Аналогни / Аналогни HD

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање

Близнаци Утешителот Сет.Сет вклучува : 1 Утешителот (66" x 86"), 1 Перница Шарлатан (20" x 26"), 1 Рамен Лист (66" x 96"), 1

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

24 Џебови Чевли Организатор Детали : Материјал : Неплетени Ткаенини Еден Пакет Тежина : 0.Не плаќаат ценит�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

До 12 MP 16 IP Камера Влезови, 160 Mbps пропусен Опсег.H.265+ / H 265 / H 264+ / H 264 / MPEG4 Компресија.HDMI Видео Излез До 4 K (3840 x 21

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднак

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.То�

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со John Deere 4500, 4510, 4600, 4610 100% сосема нов и висок к�

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCMD2108 M12 ZCMD21 M12+ZCE08 Карактеристики : 11...

Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1.Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно

Компатибилен Со : Sceptre U650 CVUMC.Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во

Please wait...