0
clear
  • EVEREADY Предводена од Поплави Светлина Светилки, BR30, 65 Вати Еквивалент (10W Led Сијалица), 850 Lumens, 2700K Мека Бела Боја, Dimmable, E26 База Поплави Светла за Вдлабнати Лименки, Енерг?
  • -20%
  • -20%
EVEREADY Предводена од Поплави Светлина Светилки, BR30, 65 Вати Еквивалент (10W Led Сијалица), 850 Lumens, 2700K Мека Бела Боја, Dimmable, E26 База Поплави Светла за Вдлабнати Лименки, Енерг?

EVEREADY Предводена од Поплави Светлина Светилки, BR30, 65 Вати Еквивалент (10W Led Сијалица), 850 Lumens, 2700K

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

EVEREADY LED СВЕТИЛКИ - го Замени вашиот стандарден 65 W сијалица со нашите 2700 K 10-Вати поплава lightbulbs.Најновата во LED осветлување технологија, која нуди мека бела, светли бели, дневна светлина и природни осветлување за вашиот дом, канцеларија, кујна, бања и повеќе.DIMMABLE И ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ – Овие заштеда на енергија светилки функција на современа технологија и мазна затемнување способности од 100-10%, што ќе ви овозможи поголема контрола над изглед и темперамент на вашиот простор.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ СВЕТИЛКИ - Овие LED lightbulbs ви дава светла боја температура од 2700 kelvin и 110° зрак агол и произведува 850 Лумен на светлината.Добра замена за халоген светилки.За внатрешна и надворешна LED светилки и тела.ОСВЕТЛУВААТ ВАШАТА ДОМАШНА ПОДОЛГО – Овие LED светла се пали со размена на инстант полна осветленост со малку да нема да се загрее време.Нашите LED светилки ќе светлината вашиот дом за 25,000 часа наспроти типичен блескаво сијалица која трае само околу 1.000 часа.БРЕНДОТ МОЖЕ да ВЕРУВАТЕ – Со 115+ години на наследство, EVEREADY е паметен, доверлив и сакаше избор од страна на милиони семејства во целиот свет.Ние веруваме во нашиот производ, а ние ви нудиме гаранција која докажува тоа – "5 Години се Грижи Слободен Гаранција!".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

PAR20 сијалица со Среден (E26) база.Дава мека бела светлина.Енергетски ефикасна замена за конвенционалните 5

100 PCS / ЛОТ 2*5*7mm Плоштадот LED Транспарентен Бела светодиодни диоди 2 X5 X7 LED Диоди Вода Јасно Бели 100 PCS / ЛОТ 257

Супер Осветленост со 1000 Lumens : не треперење, Не блескави.SOFT LIGHT : се Грижите за led сијалица ќе се создаде кул

[SIZE] Дијаметар 3мм / 0.12"; Тековните 20m A; Материјал : phlx; Монтажа игла тип : во линија, 2 игли; Светилка монистр�

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во дел�

LED 6 Вати 350 Lumens 25 Вати Противвредност.Dimmable.Најновата Технологија Со Американскиот Светол пламен совет Can

ДОЛГ животен век E39 led сијалица, глобална напојување за AC100305 V, 50000 часа живот (23 години, врз основа на 6 час

Целосно Затворен Оценет.Dimmable до 10%.Влажни Оценет.УЛ & Energy Star Уверение.Супериорен Осветлување 100lm / ж.LED EA198

Идеален за внатрешна / опфатени надворешна употреба.Светла бела боја температура обезбедува зацврсна, �

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

Супер Висок Степен на КОЧАН стил, супериорен квалитет сијалица 7 Watt Топло бела LED Гдин 16 сијалица.медиум

LED Компатибилен dimmer прекинувачот е задолжително за целосно dimmable мазна треперење бесплатно перформанси

ДВИЖЕЊЕ уреди со покажувач : со вграден сензор за движење и photocell сензор, Lum Story отворено мрак за да се зор�

1 Лесно да се инсталира и издржливи 2 Достапни сијалица тип : блескаво светилка и или LED светилка 3 Издржли

Име на производ : 4 W MR16 RGB+УПТ LED светлото на рефлекторите Сијалицата Моќност : 4 W Напон : AC / DC12 V Kelvin : 27006500 K �

Please wait...