0
clear
  • X-DREE Home Office Само Лепило Табела Стол Нозе Мебел Чувствува Влошки Црна 20mm 200pcs(Cuscini во feltro по mobili da tavolo Home Office autoadesivi во feltro нерон 20mm 200 pezzi
  • -20%
  • -20%
X-DREE Home Office Само Лепило Табела Стол Нозе Мебел Чувствува Влошки Црна 20mm 200pcs(Cuscini во feltro по mobili da tavolo Home Office autoadesivi во feltro нерон 20mm 200 pezzi

X-DREE Home Office Само Лепило Табела Стол Нозе Мебел Чувствува Влошки Црна 20mm 200pcs(Cuscini во feltro по mobili

DEN 484.08

Достапност
Достапно за нарачка

Нето Тежина : 202g.Пакет Содржина : 200(+/-2%)компјутери x Мебел Чувствува Влошки.Име На Производ : Мебел Чувствува Влошки.Материјал : Гума(Materiale : gomma.Вкупна Големина : 20 x 2mm / 0.8" x 0.08"(D*T)(Dimensione totale : 20 x 2 mm / 0,8' 'x 0,08' '(D * T).Home Office Само Лепило Табела Стол Нозе Мебел Чувствува Влошки Црна 20mm 200pcs Features : самолепливи,во облик на круг , гумени материјал.Сите самолепливи мебел заштитник, стави или се држи под нозете на мебел или уреди за да се спречи мебел движи, и користење за заштита помеѓу мебел и подни плочи намалување на осипување и бучава.Стоп за гребење на вашиот кат со овие Resistant Skid ЕВА заштита влошки.Лесно да се стави на вашиот мебел и апарати со самолепливи поддршка.Забелешка : ве Молиме carefuly до површината ќе се држи на, тргни исклучување на хартија, а потоа се држи рампа на површината со сила, по 24 часа, можете да ја користите.опис на Spanish Cuscini во feltro по mobili da tavolo Home Office autoadesivi во feltro нерон 20mm 200 pezzi Peso netto : 202g Contenuto della confezione : 200 (+/- 2%) pezzi x feltri по mobili Nome prodotto : feltrini по mobili Materiale : gomma Dimensione totale : 20 x 2 mm / 0,8' 'x 0,08' '(D * T).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силиконски Стол Нога Заштитници Со Чувствува За Тврдо Дрво Подови Еластична Нога Маска Подлога За Зашт�

Популарната Големини за Чести Користи Маси, Столици, Клупи, на Крајот Маси, Кабинети, дури и дома décor, мо�

【Ново Надгради Чувствува Дното Меки Силиконски Мебел Нога Заштитник Влошки】надградена силикони стол

[Високо квалитетен материјал] телото на ногата капа е направен од високоодделение органскиот силициум,

Ние разбираме дека ќе ви се најде тоа тешко да се толерира груби звукот на движење на мебел, кои можат да

Боја : бела + black Material : ABSPackage Содржина : 40 * Нога во nail Only над пакет содржина, други производи кои не се опфа�

ПРЕМИУМОДДЕЛЕНИЕ 5 MM КОМЕРЦИЈАЛНИДЕБЕЛИНА ЧУВСТВУВА ВЛОШКИ Дизајнирани да бидат долготрајни и понуди �

Нето Тежина : 6g; Пакет Содржина : 9pcs x Мебел Заштитник Подлога.Име На Производ : Мебел Заштитник Подлога.Ма

5 cm The единствена димензија е 1.Овие Вратата Браници Широко Се Користат За Кабинети, Фиоки, Врати, Табела Б

Боја : Кафена; Материјал : EVA.Net Тежина : 26g.Пакет Содржина : 18 x Мебел Нозе Влошки.Име на производ : Мебел Ноз�

Широка Примена : Тоа лесно може да ви помогне транспорт тешки мебел, како што кревети, маси, кабинети, обл

Донесува квалитет TRP гумени материјал, издржлив и практични.Доаѓаат со самолепливи, не треба да се купи �

Влошки за сите на Вашиот дом со мебел и предмети кои имате!.Можете да го прилагодите големина со сечење н

И дека никогаш не треба да се слушне дека досадни стружење бучава повторно.СТОП за ГРЕБЕЊЕ ВАШИОТ ПОДОВ�

✅ МЕБЕЛ ИЗРАМНУВАЊЕ>>>>>Зголемување 1 / 2 да 14 / 1 инчи Висина прилагодување на ногата.Не дозволувајте вашио

Стол со нозете) или на маса нозе лизгајте тивко без крцка или инциденти ОДГОВАРА : Прикачување на кружни

Спречување на Одење : анти одење дизајн на мебел нога влошки можат да се спречи мебел и апарати за дома о�

Карактеристики : Усвојување на квалитетот TRP гумени материјал, издржлив и практични.Најдобар избор за з�

Лист на 100 мали Цилиндрични облик браници мерење 12.7 мм (1 / 2") Дијаметар x 3.5 mm Дебелина; Боја : Транспарентн�

Не гел, без нокти, заштита на вашиот стол нога и подот од оштетување : лепило на гел не е доволно силна што

Вкупна Големина : (издржливи во употреба) 20 x 4mm / 0.8" x 0.12" (најновата технологија) (D*T); Нето Highend производ Теж

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

✿【Најновата Надградба &Висок Квалитет】:Пакет се вклучени 24 КОМПЈУТЕРИ.Премиум силикони и се чувству�

Добро Материјали и Текстура : стол нога кат заштитници се направени од висококвалитет TPU,Висока еластич�

【Најновите Надгради Материјали】 Нашиот кат стол заштитници доаѓаат со чувствува подлога, која ги комб

【16 ПАКЕТ ПЛОШТАДОТ ТЕШКИ ЛЕПИЛО】2.5" мебел лизгачи за да се движат мебел лесно и безбедно со здрав лепил�

✶ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕ✶ Од силициум стол нога заштитници се погодни за мебел нога гол

Пакет се вклучени : 4 парчиња / set стол нозе капак.Тие се добри кат заштита ги покрива.Боја : кафена,црна,тр�

【Shiled подот】Кога целата Силиконска Стол Нога Кат Заштитници е инсталиран,не само подобро shiled мебел ноз�

Please wait...