0
clear
  • SENHORAS Краток Браун Перики за Жените Темно Кафеава боја Брановидна Перика со Нагласува Удира Меки Синтетички Природен Вистинска Коса
  • -20%
  • -20%
SENHORAS Краток Браун Перики за Жените Темно Кафеава боја Брановидна Перика со Нагласува Удира Меки Синтетички Природен Вистинска Коса

SENHORAS Краток Браун Перики за Жените Темно Кафеава боја Брановидна Перика со Нагласува Удира Меки Синтетички

DEN 469.44

Достапност
Достапно за нарачка

【Добар Дизајн】Краток браун перики за жените ќе се донесе еден сосема нов вас за неколку секунди.Природни брановидна и меки косата ,што ја прави перика вистински,исто како и вашиот сопствен коса. 【Квалитетен Материјал】На pixie намали перика е направен на топлина отпорни влакна, особено мазна,минимум пролевање и природни брановидна.Носи тоа ,никој нема да се најде на вашата убавина тајни. 【Поставен Боја】На браун перика со нагласува удира ќе одговара на вашиот тен, ќе биде најдобро убава убавина во толпата и да добијат многу комплименти од вашите пријатели и семејство,дури и странци. 【Капа Големина】Постојат два еластична ремени со куки во внатрешноста на ззп ,па може да се прилагоди помеѓу 21.5-22.5 инчи и широко одговара за повеќето главата големина. 【Топло Совети】Таму е малку боја разликата се должи на различни монитор.Тоа е мојата чест да ви послужи,колку што ви треба, јас ќе бидам прв пат да ви помогне да се вклучуваат било какви прашања или проблеми.SENHORAS Коса е утврден за десет години.Се фокусира на краток перики за Европски и Американски девојки.Ќе ви донесе сосема нов вас.Оваа браун перика е направен од страна на Шие од страна на квалификувани работници.Во сите процеси, од мерење на косата, да го прави снопови, да боење него, и конечно на шиење во перика,.што се направени во согласност со единствени стандарди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре

Двојно двострано Перика Лента Еден перфориран перика лента со потење мрежа, што го прави двострано леп

Природна боја изгледа природно Не restyle косата премногу често премногу тешко,или на косата, лесно ќе се д

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

Како вашиот перика беше испратена надвор, откако таа била произведена, има можеби малку надвор од форма

Пред перење, нежно detangle користејќи широк заб чешел.Нека вашиот перика седат за неколку минути во сад исп

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

*Капа Големина : Просечна Големина(Среден Капа Големина : 22.Ве молиме не користете коса боја со белење фу

(Поддршка брза испорака; времето за испорака е 48 дена) 3) Логистички прашања : во Однос логистика, ние ќе в

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч

Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Раз

Постојат 2 прилагодување ремени во внатрешноста на брановидна природни црна перика, која може да се при

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с

13x1 Инчи Т Дел Чипка ,од Страна на Дел Само.Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена и Стилизирана ка

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

Please wait...