0
clear
  • Bobbi Шеф Човечка Коса скратен Перика - MH1501 RYLEE, Pixie Здроби Стил Перики со Flexfit Капа (613, Светлина Русокоса)
  • -20%
  • -20%
Bobbi Шеф Човечка Коса скратен Перика - MH1501 RYLEE, Pixie Здроби Стил Перики со Flexfit Капа (613, Светлина Русокоса)

Bobbi Шеф Човечка Коса скратен Перика - MH1501 RYLEE, Pixie Здроби Стил Перики со Flexfit Капа (613, Светлина Русокоса)

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика - MH1501 RYLEE. Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикажани на модел : FS1 B/30, 51. "Бои на сликата и вистински производ може малку да се разликуваат врз основа на резолуцијата на екранот". ШЕФ НА КОСАТА. Pixie Здроби Серија. 100% Премија Човечка Коса, Перики . Безбедно И Чисто Капа. Flexfit Капа.Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика - MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикажани на модел : FS1 B/30, 51"Бои на сликата и вистински производ може малку да се разликуваат врз основа на резолуцијата на екранот" ШЕФ на КОСАТА® Pixie Здроби Серија 100% Премија Човечка Коса, Перики Безбедно и Чисто Капа Flexfit Капа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????Совршен Квалитет Синтетички Влакна : Висок Квалитет на Синтетички Влакна Долга Брановидна Headband Перик

Перика Функција : Preplucked , Бебе Коса Околу Периметарот да Ви Даваат Природен Изглед, Со Перика Може да бид

Лесни пред bud мрежа, 100% дише коса нето, силна еластичноста, зацврстување на лепливоста, тоа не е важно ког

ФУНКЦИЈА : Без разлика на тоа дали вашата кожа е црно или бело, перика ќе одговара на вашата боја на кожа,

Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба,

【Краток Pixie Намали Перика】Слоевит pixie кратка коса перика е совршен човечка коса перика за секојдневна

Боја : Црна.Пакет содржи (2) капи.Ултра светло и удобно.Ја спречува кршење.Природно контрола перики без иг

Ние сме посветени да ви понуди висок квалитет на боја+перики за жените !Тоа е совршен избор за вас за да и

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

❤ Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Богородица Човечка Коса, Перики,9 A Бразилецот Вода Бран Чипк

Премиум Чипка Мус Багра – Идеален за жени користење чипка перики, синтетички ткае, природни плетенки, и

13x1 Инчи Т Дел Чипка ,од Страна на Дел Само.Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена и Стилизирана ка

Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот Директно Богородица Човечка Коса,Коса Многу Природни,

( не заборавајте да се одржи weft со другата страна, за да се избегне влече скалпот) 24 инчен220 грама,26 инчи240

Прилагодлива Големина : Постојат два прилагодување ремени во внатрешноста на перика, која може да се ис

Чешел или четка со специјална перика чешел.Тоа може да се користи кога 90% сувост.Навивам на перика, заедн

Без хемиски процес, безопасни за здравјето.6 инчен Длабоко Разделба Простор : Ажурирано 13x6x6 Инчен Длабок

100% Необработени човечка коса.Кајгана / Боја / Прилагодите.Pre_Attached Headband.Мека, СатенКако Headband Материјал.Б

1 Модерен и стилски долга коса перика изгледа физички,реално,убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја

Please wait...