0
clear
  • YaeTek 4 Ролки Индустриски Машини Двигател, 13200 lbs (6 Тони) Капацитет Машини Скејт Dolly, Сите-Челична конструкција, 360 Степен Ротација (ЦРВЕНО)
  • -20%
  • -20%
YaeTek 4 Ролки Индустриски Машини Двигател, 13200 lbs (6 Тони) Капацитет Машини Скејт Dolly, Сите-Челична конструкција, 360 Степен Ротација (ЦРВЕНО)

YaeTek 4 Ролки Индустриски Машини Двигател, 13200 lbs (6 Тони) Капацитет Машини Скејт Dolly, Сите-Челична конструкција,

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Капа ротира 360 степени за да се зголеми мобилноста.Капацитет на носивост : 13,200 КГ / 6 т.Солидна сите-челична конструкција со 4 ролки обложени со полиуретан за непречено ракување.Мал волумен, лесно за чување;Одржување-бесплатен дизајн, лесно да се користи.Механички транспортери се одлична алатка за складирање, дистрибуција и транспорт, каде што на многу големи тежини треба да бидат преместени.Тешки машини и апарати за домаќинство транспорт удобен и сигурен.Непречено движење, 360 степен ротација, подобрување на работа ефикасност и безбедност.Feature Maintenance-слободен дизајн, лесно да се користи Компактни димензии, лесно за чување Полиуретан обложен челик 4 тркалаат мазна ракување Здрав сите - челична конструкција Трајни моќ слој Изграден во рачка за лесно ракување и складирање 360 степен ротација се зголемува маневрирање Спецификации Материјал Тип : Фрли челична Капа : 360 степен ротација Ролки Количина : 4 Ролери Големина : 3 x 3 инчи (x 7.6 7.6 cm) База (L x W) : 12.1 x 8.3 инчен (30.7 x 21.1 cm) Капацитет : 13,200 lbs (6 Тони) Димензии (L x W x H) : 11.4 x 8.3 x 4.4 инчи (29 x 21.1 x 11.2 cm) Производ Тежина : 32 lbs (14.5 kg).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Премиум Тешки 55 Литри Тапан Dolly Не Тл; да ги Прифати повеќето стандардни тапан буриња, до 235 / 8" во дијамет�

Прилагодлив : Изградени Со Тешки Челик, Овие Приклучоци Се Обезбеди Сигурна, Безбедна Поддршка За Возил�

Гаранција : ако не сте задоволни со dolly можете да го вратите во рок од 30 дена и ние ќе ви ги даде на целосна

[Неколку Мебел Dollies] Овој мебел dolly вклучува неколку dollies , солиден casters да се задржи dolly стабилен дури и на

54 Тежина (кг) 9.Ви благодариме за купување на овој производ во нашата продавница, ако имате било какви пра

【Гумена Подлога Спречување на Гребнатини】 Нашите Мебел Dolly Ролери е 4Пакет со тркала, портокал гумена �

Даде стариот човек најдобар подарок.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето, н

Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален сп�

Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален сп�

Овој мебел движат lifter работи за заштеда на време, енергија и производство на трудот, се многу практични.�

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел.Лесен за употреба и едноставен �

Едноставно место 2 загради под агли на фрижидери, машини за перење, dishwashers, фенови или други апарати за до

Трајни Изградба : Dolly изградени од јаглерод челик материјал кој ќе издржи intemperate временски услови и тешк�

Universal Dock Кука / Dolly Забавува Кука / 5 Тркала се Повлече Кука 32" Долго долго се постигне.Направени со 3 / 8" Ч�

Паб Табела Количка.Дизајниран да се одржи 36" Тркалезни Маси.Поддржува до 10 Коктел Табела Сетови...

"Безбедно да се Движи Повеќе за Помалку Време" со лесно возен 1,800 фунти капацитет, отстранлив Притисни Ба

Поради тоа што има изработено тркала, тоа може да се спречи гребење на подот.Прво, вметнување на кревање

Времето за Испорака е 915 Работни Дена, и се Врати Опсег е во Рок од 30 Дена.Големина : 90×60×102 Cm, Силно Оптова�

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел.Лесен за употреба и едноставен �

Please wait...