0
clear
  • DSJTCH 24pcs/Set Шминка Четка Лабава Руменило во Прав Кармин Сенката за Очи Четка Шминка Четка Убавина Инструмент (Боја : Црна, Големина : 18cm)
  • -20%
  • -20%
DSJTCH 24pcs/Set Шминка Четка Лабава Руменило во Прав Кармин Сенката за Очи Четка Шминка Четка Убавина Инструмент (Боја : Црна, Големина : 18cm)

DSJTCH 24pcs/Set Шминка Четка Лабава Руменило во Прав Кармин Сенката за Очи Четка Шминка Четка Убавина Инструмент

DEN 2397.60

Достапност
Достапно за нарачка

Четка материјал : брановидни свила најлон коса + пони коса.Четка рачка материјал : дрвена рачка.Коса должина спецификација : 3.5 cm.Вкупната должина спецификација : 18cm.Ефикасноста на козметички прибор : Друго /other водоотпорен, буквар пред шминка.Број на четки : 24 Brush тип : СТП кожа bag Brush се справи со спецификации : portable Applicable луѓе : generalmade во China Weight : 500g Beauty алатка за класификација : шминка brush Suitable за типот на кожата : било кожата type Beauty алатка за класификација : Лицето beauty Product Категорија : Шминка Brush Brush се справи со тип : portable Specification тип : нормален specification Product Категорија : Шминка Brush Package : 24 шминка brushes Used за : blush Used за : Concealer Used за : око shadow Used за : Eyeliner Used за : Foundation Used за : lips Used за : powder Used за : костуми и kits Used за : eyelashes Used за : гравирање brush Used за : highlighter brush Used за : веѓа brush Item Тип : Шминка Четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% сосема нов и висок квалитет.Соодветна големина, преносни и лесно да се носат.Идеален за професионалн�

Лесно да се применуваат шминка и сите шминка четка нема да наштети на вашиот деликатна кожа, мека и елас�

100% Сосема Нов и Висок Квалитет !.Материјал : Acrlic Рачка + Алуминиумски Tude + Влакнести коса.Големина : прибл 9

Избрани висок квалитет на вештачки влакна материјал, Мао Фенг е природно меки, кожниfriendly и еластична, не

Сигурен во квалитетот : овие eyelash за чистење со четки се направени на квалитетот на дрво, нивните влакна �

Материјал : Коза коса; Рачка материјал : Дрво ;Четка материјал : Синтетички Влакна.Се користи за лицето да

Повеќето организирани и елегантен начин за спроведување на козметички производи и козметика.Може да се

➤ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите, Ако најдете

ЗАВРШИ 6 ПАРЧЕ ПОЛНА ГОЛЕМИНА ШМИНКА ЧЕТКА SET Овој сет има сите essentials за да се создаде вашиот совршен цел

???????????? ???????????????????????? ???????????????????????????? 100% сосема нов и висок квалитет,сите четки направени од премиум син�

Рачно направена од страна на професионална шминка уметник, тие се обезбедуваат за долго време се корист

Рачка Материјал : пластика.Број на Парчиња : Комбо.Се Користи Со : Множества & Колекции.Четка Материјал : С

Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе се обидеме потрудиме �

❀На исклучителен и прекрасен изглед на шминка четка ви овозможува да имате добро расположение кога ќе �

12pcs шминка четки сет, ви помогне да добиете деликатни шминка.Животна срединапријателски материјал, меки

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесн

Вистинско Совршенство 7 компјутери око шминка четка во собата е суштински за полнење за дневна око шмин�

Нашите шминка четки имаат храбар рачка за лесно користење.Без разлика дали тоа е дадена за себе или како

Рачка Материјал : пластика.Број на Парчиња : Комбо.Се Користи Со : Множества & Колекции.Четка Материјал : С

Изберете висок квалитет на косата, влакната на косата, мека и еластична четка, удобно да се допре,Со прир

Професионална Производителот, Фабрика За Директно Снабдување, Стабилност Со Висок Квалитет Со Евтина Ц

Луксузна лакирани долги дрвени рачки.Доаѓа со Студиото Rollup Торбичка (21 x 9.5 инчи; 54 x 24 cm) со црна надворешн

Премиум СуровостСлободен Синтетички Влакна : Направен со мека и густа синтетички влакна.Тоа обезбедува

Влакната материјал : вештачки влакна.Четка рачка материјал : пластика.Четка рачка спецификација : прено�

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Висок квалитет најлон и мека синтетички влакна,иновации дизајн, сјајна злато метална �

Please wait...