0
clear
  • 2022 Acer Nitro AN517 17.3 144Hz FHD IPS Гејмерски Лаптоп со Intel 8-Core i7-11800H 32GB RAM меморија DDR4 2TB(1TBx2) NVMe SSD NVIDIA RTX 3050 TI 4GB GDDR6 УБИЕЦ WIFI СЕКИРА RJ-45 позадинско осветлување Windows 11 Про w/ПОВТОРНО USB
  • -20%
  • -20%
2022 Acer Nitro AN517 17.3 144Hz FHD IPS Гејмерски Лаптоп со Intel 8-Core i7-11800H 32GB RAM меморија DDR4 2TB(1TBx2) NVMe SSD NVIDIA RTX 3050 TI 4GB GDDR6 УБИЕЦ WIFI СЕКИРА RJ-45 позадинско осветлување Windows 11 Про w/ПОВТОРНО USB

2022 Acer Nitro AN517 17.3 144Hz FHD IPS Гејмерски Лаптоп со Intel 8-Core i7-11800H 32GB RAM меморија DDR4 2TB(1TBx2)

DEN 15384.00

Достапност
Достапно за нарачка

3" FHD (1920 x 1080) IPS 144 Hz Refresh Стапка, Comfy View Тенки Рамки на Екранот напојува од страна на NVIDIA Ge Force RTX 3050 Ti со 4 GB GDDR6 со нови Зраци Следење Јадра, Tensor Јадра, и стриминг multiprocessors поддршка за Direct X 12 Ultimate за крајната игри перформанси, 720 P HD Acer веб Камера.1, RJ45 10/100/1000 LAN. 【Рок e Digital Подобрување на】Надграден со Windows 11 Про, Еден позадинско осветлување Тастатура, 51 Whr 3-cell литиум-јонска батерија (до 6 часа не-игри на животниот век на батеријата); 15.PC Серија : Acer Nitro AN517 Игри Laptop Display : 17. 【Конективност】Убиец Double Shot Про со Етернет E2600 и Wi-Fi 6 AX1650, Bluetooth 5; 2 x USB 3.2 Генералот 2 Тип-C (Display Port, Thunderbolt 4, USB Полнење 5 V 3А), 1x HDMI 2. 【Прилагодување】Печат е отворена за Хардвер/Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите.【Моќни Перформанси со Intel Core 11800 H】Најновите 11 Генерација Intel Core i7-11800 H Quad-Core (до 4.Изменетите производ е професионално тестирани и resealed.1, RJ45 10/100/1000 LAN.Ако компјутерот има промени различни отколку на база на моделот, фабрика кутија ќе се отвори, за да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.85 КГ; Шкрилци Црна, Останете Кул Под Притисок : Кога тешка употреба бара дополнително се зголеми, Acer Cool Boost технологија ја зголемува брзината на вентилаторот од 10% и ПРОЦЕСОРОТ/GPU ладење од 9% во споредба со авто режим, севкупно зголемување на термички перформанси од 25% за подобар игри удобност.2 Генералот 1 Тип-А, 1x USB 3.85 LBSColor : Шкрилци Black Free 32 GB Рок e Digital USB Диск вклучен.Батерија : До 8 часа во просек не-игри usage Size и Тежина : 15.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инч ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од

Спецификации : .LED Светилки : 64 компјутери.Облик : Ring Light : Топло и Ладно Light Outer Дијаметар : 15.5 cm Inside Дијамета

Ова само израмнување цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.97 инчен / 50mm, 5.90 инчен / 150mm

Intel Xeon E31505 M v5 (Quad Core, 2.80 GHz, 8 MB Smart Cache) 32 GB 2133 MHz DDR4 512 GB Цврста Состојба Диск.NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5...

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1.Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со John Deere 4500, 4510, 4600, 4610 100% сосема нов и висок к�

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.То�

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Број на модел : LMK40 LUU LMK50 LUU LMK60 LUU.Премази : Antirust масло.Површина Грубост : Ra 0.05 Структура : Линеарна Имајќи.М�

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!.Одличен за изградба, тешка индустрија употреба, или како

МатеријалНаправен од висок квалитет на јаглероден челик.ID : 1 / 2", OD : 1", Ширина : 7 / 16", Завртки Сет : 1 / 420×1 / 4

ADIDAS ЗА i PHONE i Phone XR; i Phone 6 / 6s / 7 / 8 / SE / 2 G; i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max; i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max; и i Phone 13 / 13 Pro / 13 мини.adidas до�

Овој случај е само компатибилни со i Phone 11 ПРО.НЕ се компатибилни со i Phone 11 или 11 ПРО MAX.На adidas i Phone 11 Про слу

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Детската соба : многу погодна за чување на детски играчки, бебе ќебиња, играчка кутии, играчки за складир

Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може д�

Плус, тоа е голем плус на секој дом—особено ако тие го пресели, слегол во брак, или само имаше бебе! 【Скл�

Please wait...