0
clear
  • NuForce СЕ Live5 Безжична Audiophile Слушалки со 8h на животниот Век на Батеријата, AAC + aptX, Големи 8мм Возачот за длабоки Бас, Нови Иновативни Батеријата Дизајн и Алуминиумски до
  • -20%
  • -20%
NuForce СЕ Live5 Безжична Audiophile Слушалки со 8h на животниот Век на Батеријата, AAC + aptX, Големи 8мм Возачот за длабоки Бас, Нови Иновативни Батеријата Дизајн и Алуминиумски до

NuForce СЕ Live5 Безжична Audiophile Слушалки со 8h на животниот Век на Батеријата, AAC + aptX, Големи 8мм Возачот

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

AAC и apt X поддршка зголеми аудио квалитет за Apple и Android уреди.Нова батерија дизајн овозможува помала форма фактор кој ги става на слушалка поблиску до вашите уши со аглеста уво млазници за удобно и сигурно одговара дека држи чекор со активен начин на живот, додека доставување до 8 часа на музика, уживање.Живеат во музиката со Optoma Nu Force СЕ Live5 Bluetooth слушалки.Уво крилја и уво совети за подобрување на удобност и стабилност со супериорен бучава изолација – различни големини се вклучени за персоналните fitment, премногу.Премиум метал е исклучително нерамен, но, сепак, лесен да се даде на слушалки совршена комбинација на форма и функција.IPX5 отпорност на вода обезбедува вашата музика е непрекинато со времето, премногу.Премиум метал е исклучително нерамен, но, сепак, лесен да се даде на слушалки совршена комбинација на форма и функција.Издржливи & Лесна : Направена од алуминиум и украс на СЕ Live5 за одлична трајност со еден допир на стил.Audiophile Звук : Лесен алуминиум и поликарбонат куќишта спарени со голема динамика 8мм возачи – 30% поголем отколку во другите слушалки – испорача кристално јасно, audiophile звук. 8 Часа Нон-Стоп Слушање : Уживаат во до 8 часа на репродукцијата на музика за нон-стоп слушање дека endures вашиот активен животен стил.На audiophile слушалки функција за динамичен 8мм возачи кои се 30% поголем отколку во другите слушалки за решавање на јасни детали и длабоки бас за рамномерен квалитет на звукот on-the-go.AAC и apt X поддршка зголеми аудио квалитет за Apple и Android уреди.На СЕ Live5 е достапен во две бои опции : црна или злато.AAC и apt X аудио кодек поддршка зголемува квалитетот на звукот кога се надополни со i OS и Android уреди.Кој динамичен 8мм возачи кои се 30% поголем отколку во другите слушалки, на СЕ Live5 решава јасни детали и длабоки бас за рамномерен квалитет на звукот on-the-go.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 mm џек Жичен Earbud.【ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ】, така што овие слушалки жичен постигнува совршен баланс �

QUALCOMM Е ПРЕДВОДНИК на BLUETOOTH ЧИПСЕТ : Qualcomm е најнов предводник на Bluetooth 5.2 чипсет QCC5141 и True Wireless TM Прикажувањ�

Опсегот е до 15 милиони(50ft) оддалеченост, со вграден Микрофон, совршен за handsfree телефонски повик, спорт, ра

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : U1002 BPVM4 BHS.Тип На Производ : Слушалки.Објектот Пакет Тежина : 1.0 lb.Peavey

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Нашиот принцип е да се работи со интегритет и да се послужи со срцето.Ова во Уво слушалки опремен со најн

Импресивна Бас Квалитет на Звукот И Поглезите вашите уши со ултра лесни Urban X R2 слушалки.5 mm аудио џек.Жич�

Сите Круг Аудио Перформанси, моќен возачот дава исклучителен аудио јасност за сите музички жанрови.Ком�

Полуотворен звук шуплина, ниту болка во ушите по долго носење.Двојно јазик насочен звук пренос, тридиме�

Жичен во уво earbud слушалки совршена за слушање на музика додека работат или работат надвор во САЛАТА.На с

JBL Слободни вистински безжична во уво слушалки испорача JBL Потпис Звук во интуитивен, уште интелигентни

Прескокнете песни, лансирањето музика и да одговарате на повиците, само со допирање на вашиот earbuds.На за�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Жичен во уво earbud слушалки совршена за слушање на музика додека работат или работат надвор во САЛАТА.Моќ�

5 ЧАСА НА БАТЕРИЈАТА Долготраен батеријата во индустријаводечки стандард.Кога не е во употреба, можете �

【Инженерните дизајн за спортски】 Спорт безжична earbuds се дизајнирани со мека уво совети и лесни, безбед�

Уживајте супериорен и гужва слободна музика за слушање со засилен метежот слободни кабли, кои го намалу

ВОЗДУХ+ комбинира моќна технологија со одлична Скандинавските дизајн и премиум допир.2 чипсет QCC5141 и True W

Засилен IPX7 дизајн за пот & отпорност на вода и за време на тешки вежбање или трчање.Конструиран Дизајн за

Shure SE846CL Професионални Звучна Изолација Слушалки со Quad Висока Дефиниција Micro Drivers и Вистински Subwoofer, Безб�

5 mm аудио џек.Жичен во уво earbuds се одлични за двете слушање музика и имаат јасно разговор.Надградба на Ваш

Чувствителни микрофон ќе направи чуда за јасен разговор искуство.На силиконски совети остане во вашите

Она што е уште поважно, Sabbat слушалки доаѓаат со 7 различни големини на уво совети кои обезбедуваат разли�

Please wait...