0
clear
  • Lexar Професионални 1066x 512GB microSDXC UHS-I Картичката w/SD Адаптер Сребро Серија, До 160MB/s за Читање, за Акција Камери, беспилотни Летала, High-End паметни телефони и Таблети (LMS1066512G-
  • -20%
  • -20%
Lexar Професионални 1066x 512GB microSDXC UHS-I Картичката w/SD Адаптер Сребро Серија, До 160MB/s за Читање, за Акција Камери, беспилотни Летала, High-End паметни телефони и Таблети (LMS1066512G-

Lexar Професионални 1066x 512GB microSDXC UHS-I Картичката w/SD Адаптер Сребро Серија, До 160MB/s за Читање, за

DEN 1991.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот LG Stylo 3!.Кингстон е н�

[Стабилен и Никогаш не се Грижите за Губење на Податоци]Микро SD Картичка Вклучува SD Адаптер,Мемориски ка

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

*КУПИ СЕГА ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантир

64 GB микро SD картичка U1 испорачува 40 MB / s пишување и 90 MB / s прочитате со неверојатни перформанси и сигурнос

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за

Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.С�

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Конструиран со заштитен технологиј

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung СМG781 B!.Кингсто�

Сите права се задржани.Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сака

Професионални Кингстон 256 GB Samsung СМG781 B ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.(А1 U

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индиви�

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобра�

Сите права се задржани.✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова техн�

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивид

????【Стабилна многу простор за илјадници слики и часа од full HD видео записи за да биде снимен, што значи де�

Пакетот вклучува (1) San Disk Екстремни Micro SD Картичка 128 GB со Адаптер и (1) Сè, Но Stromboli Micro SD Картичка Читателот.

✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе ба

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Nokia N78!.Кингстон е на

Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш К�

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1 ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦ

Потврдена од страна на San Flash и Кингстон за интервал тестирање завршени во разни екстремни температури в

Врз основа на внатрешни тестирање.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи ваш�

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилни се со паметни телефони, таблети, камери, Go Pro / акција камери, лаптоп,

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.С�

Please wait...