0
clear
  • USB C Магнетни Адаптер 9pins Пакет, 9Pins Адаптер + (3 Парчиња) Магнетни Конектор Совети Главата за 9Pins PD 100W Брзо Полначот со Конекторот е Компатибилен со MacBook Pro Воздухот, USB C
  • -20%
  • -20%
USB C Магнетни Адаптер 9pins Пакет, 9Pins Адаптер + (3 Парчиња) Магнетни Конектор Совети Главата за 9Pins PD 100W Брзо Полначот со Конекторот е Компатибилен со MacBook Pro Воздухот, USB C

USB C Магнетни Адаптер 9pins Пакет, 9Pins Адаптер + (3 Парчиња) Магнетни Конектор Совети Главата за 9Pins PD 100W

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

【NEWELY ОБЈАВЕН 9 PIN ДИЗАЈН, Уште за Mac Safe Замена】 Магнетни USB C адаптер дизајн ви помага reenact задоволство за користење на Apple компјутер Маг-Безбедно е удобен и обезбедува свежи погодно замена полнење метод за потрошувачите.【100 W MAX БРЗО АДАПТЕР за ПОЛНЕЊЕ】 Магнетното Јадро поддржува USB PD брзо полнење до 100 W(MAX 20 V/5 A), повеќето најбрз начин да го полните вашиот Mac Book од други заеднички држачи за кабли и адаптери.Други USB C Уреди и производи на Apple се компатибилни со Магнетни USB C Адаптер.Плус 24 злато позлатен занает обезбедува стабилен пренос на податоци и различни висини и пластични pin дизајн или pogo иглички ќе се спречи вашиот негува и вредни паметен уред од краток спој услови за ефективно и dustproof го штити уредот.Ново објавени CORE9 магнетни usb c адаптер успеа да Магнетно ЈАДРО (20 Игли).Тоа трае само една секунда да го полните вашиот уред, сега можете да уживате во 1 секунда полнење со повеќе зајакнат магнетна сила.Силна магнетна сила адаптер го прави вашиот уред се задржи поврзани дури и кога случајно сте се повлече на кабелот на полначот.Не само за полнење на Apple Лаптоп, но, исто така, можете да ја полните вашата други Компјутери, Паметни телефони и таблети кои го поддржуваат типот c кабел со најголемата брзина. 【СИЛНА МАГНЕТНА СИЛА, НЕ заспивам ПОВЕЌЕ】 Дали ќе има некој или нешто што постојано го допира вашето драгоцено уред?Вие не мора да се грижите повеќе за вашиот уред паѓа. 【ОНА што МОЖЕ да се ДОБИЕ】 Можете да добиете 3x Магнетни Конектор Совети Главата , 1x Полнач 12 месеци Гаранција, 12-Часа одговор пријателски услуги на клиентите. 【Претпазливост】 Mac Book Pro 2019/2020, нова Подлога Воздух 4nd, или нова Про има повеќе фирма C Порта повеќе од Macbook или (2015 - 2018 е), па ве молиме внесете цврсто.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВИСОК КВАЛИТЕТ СТАНДАРД : Овој екстрадолго 6.6 ft USB C плетенка кабел трае 8x подолго од субстандардни USB каб�

▲Широк Compatibility Widely компатибилен со повеќето уреди со USB C порта▲Брзо Полнење & Трансфер на Податоци : Со U

【 Спаси Простори 】Овој USB 3.0 Нагорна или Надолна позиција прстен аглеста продолжување на главата ви ово

Компатибилен со Google Nex(Бара Nexмедиуми увозникот од play store).Компатибилен со Xoom, Sony S1, Xperia S / U телефон, Acer Iconia.

Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се пол�

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш�

ПРЕНОСНИ USB ON THE GO – TVM Био податоци пренесува кабли се специјално дизајнирани да ги користат нашите TVM Би

Оваа џебголемина уред го претвора вашиот SAMSUNG Телефон во USBдомаќин.Ви овозможува да го поврзете компати�

USB OnTheGo⭐ : Plug и употреба Работи за вашиот Самсунг Galaxy А50 со компјутерски периферни уреди, како што се флеш

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Универзална Компатибилност : Претворање на USB порти во USBC пристаништа за да се поврзете USBC периферни уре

Порт 1 : 2.0 USB A машки приклучокот, Порт 2 : DC машки plug 5.5×2.1 mm Ние обезбеди 8 видови на DC конектор големини за д

Аглеста USB на USB C Connector Надолу Аглеста USBC адаптер поддржува двете страни USB 3 Забелешка USB C женски USB A машк�

Се однесува на Андроид, Windows и други системи.Овој адаптер има посебен USB интерфејс, можете да го поврзете

Големина на : 20 1 Тип C connector со лиен вирус олеснување обезбедува кабел со сигурен перформанси и долг живо

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш�

【100 W MAX БРЗО АДАПТЕР за ПОЛНЕЊЕ】 Магнетното Јадро поддржува USB PD брзо полнење до 100 W(MAX 20 V / 5 A), повеќето н�

Силна магнетна сила адаптер го прави вашиот уред се задржи поврзани дури и кога случајно сте се повлече

【НЕВЕРОЈАТНА ИЗВЕДБА】 Поддржува двострано USB 3.1 / 3.0 10 Gbps Super Speed за пренос на податоци, таа, исто така под�

Име на производ : Мини USB Женски Конектор;Конектор Тип : Мини USB Тип Б Монтажа : SMT / SMD.Pin : 5pin (Десен Агол).Теж�

4 X Пакет со Три Различни Видови на Адаптер / Конектори за да ги задоволи вашите потреби.Премиум квалитет

●Обезбеди енергија за USB периферни уреди значи дека батеријата Работи за вашиот android паметен телефон ил

Може да се користи за Apple, за Dell, за HP, за Леново, за Xiaomi, итн.0 Адаптер Интерфејс : 4 USB3.Направени од високо к�

Please wait...