0
clear
  • WSDMAVIS 1Pcs CNC DC-DC Долар се Зголеми Конвертор 4А-36W Прилагодливи Регулирани Напојување Модул 5-32V
  • -20%
  • -20%
WSDMAVIS 1Pcs CNC DC-DC Долар се Зголеми Конвертор 4А-36W Прилагодливи Регулирани Напојување Модул 5-32V

WSDMAVIS 1Pcs CNC DC-DC Долар се Зголеми Конвертор 4А-36W Прилагодливи Регулирани Напојување Модул 5-32V

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

001 Заштита механизам за Излез анти-backflow : Yes Текст анти-обратна врска : Yes Излез прекуструјна заштита (OCP) : 0 ~ 4А-прилагодено на вредноста Излез overvoltage заштита (OVP) : 1.Пакетот вклучува : 1 Pcs Регулирани Напојување.Спецификации : Влезен напон : 5 ~ 32 V Излезен напон : 1.EC11 право ротација:се Префрлите интерфејс и да се зголеми settings; за да се Префрлате поставување на опции и да се зголеми settings.EC11 лево ротација:се Префрлите интерфејс и намалување на поставување вредност ;Toggle settings options (опции) и намалување settings.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Работи во повеќе од 150 земји, вклучувајќи ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА / САД / CN / ЈП / HK.Се конвертира штек

Најдобро за : 25 HP голема инерција / триење товари како што Пумпи, Вентилатори, Компресори, Компресори, Пра

Стандарден Приклучок, Прирачник, 3Годишно Производителот е Ограничена Гаранција.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.

Име на производ : Реле Модул;Реле Тип : SRD12 VDCSLВ Материјал : Метал, Пластика, Електрични Делови;Серпентина �

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

+5vsb е копија на напојување, која може да се примени за да направите резервна копија од контрола кола за д�

Се донесе нов развој и DIDRC (Динамичен Intermodulation Distortion Reduction Circuitry) кој го контролира динамична бучава.Носат

Име на производ : Префрлување Напојување;Влез : 100120 V AC 0.35 А, 200240 V AC 0.17 50 / 60 Hz.Излез : 12 V DC 1.25 A;Моќност : 15 W.Ма�

На 5то Одделение : 6s приклучок, што се користи за да се поврзете на рамнотежа линија на различни брендови

Професионален високо тековната жици дизајн и изработка на тој начин можат да го издржат шок на високо с�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Дизајниран за да започнете и да ја стартувате 25 HP мотор или CNC / Resistive / Индуктивен носивост до 60 засилувач

Батеријата адаптер користи 14 guage жици за да се поврзете на позитивни и негативни полови на батеријата, ш�

Апликации : .Батеријата напојува опрема.Безжичен Модул,NRF24 L01 CC1101 CC2500 итн.MCU Развој Одбор,AVR СЛИК FPGA / CPLD STM32

5 V, ограничување на висок напон 35 V)Излезниот Напон : DC0 Во максимален капацитет (OAH) / максимална Енергија (

Перформанси во секунди.Работи како педалата чувствителност, стабилност, контрола и системи за контрола

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Универзални AC влез 90~305 VAC.Висока ефикасност до 96%.Fanless дизајн, ладење страна на слободен воздух конвекциј

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Употреба : Се Универзални.Пакет : Yes.Канал : 1 Поддршка за апликација : Нема.Безжична комуникација : Жица Ко

Поддршка за влез обратна поларитетот заштита и ТЕЛЕВИЗОРИ во текот напон заштита.Поддршка за излез во т

Please wait...