0
clear
  • Супериорен Ритам Песна Тркала,Лизгачки Вратата Ролери,Тешки Цврсти Штала Вратата Casters 304 од не ' Рѓосувачки Челик Слајд Портата Хардвер,Најлон Castor за Мебел,за Индус?
  • -20%
  • -20%
Супериорен Ритам Песна Тркала,Лизгачки Вратата Ролери,Тешки Цврсти Штала Вратата Casters 304 од не ' Рѓосувачки Челик Слајд Портата Хардвер,Најлон Castor за Мебел,за Индус?

Супериорен Ритам Песна Тркала,Лизгачки Вратата Ролери,Тешки Цврсти Штала Вратата Casters 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 1116.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лизгачки вратата ролери е погоден за широк температура спектар, и може да се користи во опсег од -40℃-100℃.Тоа е толку едноставно!И ние може да обезбеди секој скапоцени клиент професионален настава онлајн 24 часа.6 инчен, 22 mm/0.Примена : едноставна и практична патот ролери дека го користи гравитација да се укине работа.Тие се цврсти решение за лесно позиционирање на вашиот челик стои на било посакуваната област и други опасности и annoyances.Макарата е монтажни и лесно да се инсталира.среќен шопинг!2.Капацитет : Тешки-должност casters и здрав водич лежишта донесе огромен оптоварување на вашиот проект. 【спецификација】Материјали : најлон+304 нерѓосувачки steel Groove : V/H/У groove Wheel дијаметар : 48 mm/1. Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето. Поради прирачник за мерење, големината грешка е 1-2 mm.Материјал : макара е направен од високо-квалитет најлон материјал, 304 нерѓосувачки челик заграда, фиксна водич железнички, не е лесно да се деформира, носат-отпорни, рѓа-доказ, со голема сила, добра флексибилност, силни и издржливи.2 inch Rated оптоварување : 350kg, 500kg Quantity : 2 High сила, добра цврстина, ниска лази, отпорност на абење и хемиска стабилност.9 inch The изглед ширина на тркала : 22 mm/0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 / 16" AISI 1045 топлина третираат челик едно парче врвот плоча.Нозете се заварени од внатре и од надвор за доп

Стабилна и флексибилна, тивко и носатотпорни, подготвени за употреба.Таписерии изработка, трајни, светл

4" X 2" Вртливата Casters Тешки Полиуретан на Челик Центар Тркала со Кочница 700lb Секој (4) Алатка Кутија.Функциј

Се згусне на монтажа плоча, зајакнување на носивоста, стабилна и цврста.Едноставно да стапат во контакт

Заварени челични тешки вртливата рициново, силно завртување главата дизајн.Гуми / Упатуваа : 2компонент

Тркала : Направен од висококвалитет еластична тврда гума, во мазна возен квалитет "Blickle Лесно Roll", многу в

Услуга Рициново е ненадмината во квалитетот, сигурноста, и одличен услуги на клиентите.На врвот за закл

Патентирана Kingpinless(TM) топче имајќи прецизност машински raceway 3 / 16" материјал дебелина; 23 / 8" дијаметар raceway

Ние секогаш се обезбеди на производи по поволни цени и ги продаваат на најдобар квалитет и функционални

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион

Капацитет : 1000 кг.Тркала Кол.x W : 8x2".Вкупна Висина : 91 / 2".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за те

Заварени челични тешки вртливата рициново, силно завртување главата дизајн.Гуми / Упатуваа : Направен о

Зглобот 50mm (2") Воланот.НеОзначување Полипропилен 121 / 32 x 121 / 32" (Гром Дупки 11 / 4 X 11 / 4") завршна Плоча.Црна со

Широко се користи Совршен за мебел, вклучувајќи кафе на маса, растенијата стои, полици за книги,кутии за

Обичен Тркала Имајќи.Зголемените Димензии 1 3 / 4" x 3".Вкупна Висина 4 13 / 16".На оптоварување 140 кг.Рициново За

Воланот апсорбира шок и вибрации и обезбедува тивка работа, и е погоден за поаѓајќи од мала до средна но

Капацитет : 850 lbs.Тркала Кол.x W : 4x2".Вкупна Висина : 55 / 8".Delrin Ролери Имајќи.Оваа рициново е дизајниран за теш

Овие тешкидолжност Зелена серија дизајн casters ќе додадете уникатен изглед на вашиот мебел.Се препорачув

Школка Милиони Носители.Ротари Алатка за Сопствениците и Додатоци.Обработка.СЕЧЕЊЕ АЛАТКИ.Крај Милион

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Metal.Net Тежина : 82g; Пакет Содржина : 1 x Рициново Тркала.Г

Овие медиумдолжност современа твинтркала casters со плоча се лесно да се инсталира.Се препорачува за Следн

Зглобот 50mm (2") Воланот.НеОзначување На Термопластични Гума 121 / 32 x 121 / 32" (Гром Дупки 11 / 4 X 11 / 4") завршна Пло

Please wait...