0
clear
  • Siebzeh Божиќ Триаголник Мрачно Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)
  • -20%
  • -20%
Siebzeh Божиќ Триаголник Мрачно Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Божиќ Триаголник Мрачно Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено. 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа.За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 2-3 дена пред да го користите.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.6 см дебелина, Со голема мека заврши.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого. 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.【ЕкоПријателски Материјал】јога ма

KESS In House curates секое парче на уметнички дела посебно имајќи го во предвид производот линија.Овие јога вежб

Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да из

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Брзо се чисти со сапуница вода или разреден бел оцет, со сува крпа.Продавачот Service Guarantee Ако имате било к

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

71" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини 1 / 2" Ултра дебели мат со Pro Source Уд

Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на прак

Одлично Не се Лизга влечење.Торба штити мат и го чува компактен Кеса направена од рециклирани домашно М

Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување 【Машина Перат】рампа се перат,

Само костим за вашата перница, колената, зглобовите и раката може да зафат подот стабилна.Против Пролиз

25 инчи дебелина, повеќето оптимална големина за Јога мат.Само костим за вашата перница, колената, зглобо

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Рампа се перат, може лесно да се чист

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Целиот материјал кој се користи Екопријателски.Професионални Тест лабораторија сертифицирани Нашите

Во потрага по екстра дебели јога мат воин јога мат графит ii 6mm е совршена комбинација.Оваа јога мат, исто

88% Полиестер, 12% Најлон.Дали сеуште се користат гумени јога душеци кои не се апсорбираат потта?Вие треба

КРИВАТА МАТ : Пракса надвор од кутијата!Нашите Крива Мат е уникатен hourglass дизајн е направен да одговара н

материјал.ЈогаЛуд Студио За Јога Мат Сина 4.5 ММ Големина : 4.5 мм дебел x 60cm x 183cm долг;Тестирани се сметаат з

Удобноста На : 0.6 см дебелина, висок квалитет на перница е направен од високогустина на еколошки материј

Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за ваше

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

Please wait...