0
clear
  • Црна Shockproof Силикони Браник Случај за Леново Мото Плус G5
  • -20%
  • -20%
Црна Shockproof Силикони Браник Случај за Леново Мото Плус G5

Црна Shockproof Силикони Браник Случај за Леново Мото Плус G5

DEN 525.84

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува. 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за рабови и агли на вашиот Леново Мото G5 Плус од капки.Дизајниран со нова стабилна и ултра-отпорни мек силикон технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашиот Леново Мото G5 Плус : отворања се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, копчиња и врски.Дизајн и Стил : Нова генерација на заштита со ергономија и живописни бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.Лесно да се инсталира.Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контури се преземат.Се релаксираат и да игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE [ЗАБЕЛЕШКА : НЕМА екран заштитник вклучени].Девојка случај се направени на п

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со Крикет Визија 2 [U304 AC, 2020 Ослободување] (Не Одговара Крикет Визија).Ни em

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти�

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Blu Цртичка X2 од п

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE [ЗАБЕЛЕШКА : НЕМА екран заштитник вклучени].Девојка случај се направени на п

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти�

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу�

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Acer Течни Jade Z од �

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

FITMENT 20072018 Wrangler JK 20182021 Wrangler Л / 2020 Гладијатор JT (Доза не одговара за 2017 JK Рубикон Recon модел).ТЕШКИ ГРАДЕЖНИ E

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен ма

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот VМобиле XS од паѓ�

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Please wait...