0
clear
  • Делта Светла (03-5070-50A) 1 Круг ПРЕДВОДЕНА од Килибар Царинење Светла со Жица Води Пар
  • -20%
  • -20%
Делта Светла (03-5070-50A) 1 Круг ПРЕДВОДЕНА од Килибар Царинење Светла со Жица Води Пар

Делта Светла (03-5070-50A) 1 Круг ПРЕДВОДЕНА од Килибар Царинење Светла со Жица Води Пар

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Енергетски ефикасна, високо-придвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесно да се инсталира.Компатибилен со повеќето марки и модели.Доаѓа со 1-година ограничена гаранција на светилки и производ заврши и 5-годишна ограничена гаранција од дефекти во материјалот и изработката.Делта 03-5070-50 A Универзална 3/4-Инчен Килибар LED Царинење Светла се енергетски ефикасни, високо-придвижуван светла кои се користат за да се подобри безбедноста со светење на големината и присуство на вашето возило за други возачи за да ја видите.Овој комплет нуди (2) килибар LED светла, кои се мали во големина и може да се монтира на речиси секаде да обезбеди безбедност и/или стил.Овие енергетски ефикасни светилки се користи дел од енергија во споредба со редовни светилки и се компатибилни со повеќето марки и модели.Светлата доаѓаат опремени со гума grommets за лесна инсталација.Делта 03-5070-50 A Универзална 3/4-Инчен Килибар LED Царинење Светла доаѓа со 1-година ограничена гаранција на светилки и производ заврши, а 5-годишен ограничена гаранција гаранции дека производот ќе бидат ослободени од дефекти во материјалот и изработката.Делта Технолошки Индустрии, ДОО се здоби со признавање како светска класа автомобилската осветлување производителот со седиште во Калифорнија, U. S. A., нудат над 100 модели на помошни светла, фарови, светлина барови и додатоци.Делта Технолошки Индустрии задоволува повеќе сегменти од пазарот на автомобилски резервни од било други водечки светлина компанија во автомобилската индустрија.Од дизајнирање, преку тестирање и држава на уметноста процесот на производство, Делта испорачува 'Светска Класа Осветлување Технологија'.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

До 12 MP 16 IP Камера Влезови, 160 Mbps пропусен Опсег.H.265+ / H 265 / H 264+ / H 264 / MPEG4 Компресија.HDMI Видео Излез До 4 K (3840 x 21

Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1.Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

ADIDAS ЗА i PHONE i Phone XR; i Phone 6 / 6s / 7 / 8 / SE / 2 G; i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max; i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max; и i Phone 13 / 13 Pro / 13 мини.adidas до�

Боја : Бела.Водич Ширина или Дијаметар : 50mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнич

Појачани и зацврстен хром vanadium челик.Еден раце реверзибилна ratchet механизам.Позитивни штекер механизам �

Флип отворени врати : притисни на Шепа Патрола значка на задната страна на Skye е хеликоптер да флип отвор�

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со John Deere 4500, 4510, 4600, 4610 100% сосема нов и висок к�

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Дренажа Начини : Доаѓа со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, дифере

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Плус, тоа е голем плус на секој дом—особено ако тие го пресели, слегол во брак, или само имаше бебе!...

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Број на модел : LMK40 LUU LMK50 LUU LMK60 LUU.Премази : Antirust масло.Површина Грубост : Ra 0.05 Структура : Линеарна Имајќи.М�

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

Please wait...