0
clear
  • 196-2-180 Дух Ниво 3 Шишенцето 15237 183cm
  • -20%
  • -20%
196-2-180 Дух Ниво 3 Шишенцето 15237 183cm

196-2-180 Дух Ниво 3 Шишенцето 15237 183cm

DEN 3303.12

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Направени од екстра јаки, светлина метал.Правоаголен профил и дополнителна силна ребрести рамка. 2 вертикална ампули и 1 хоризонтална шишенцето.Мерење на точноста : во нормална позиција 0.029° 0.5 mm/m, апарат за мерење 0.029° 0.5 mm/m.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 V(не се вклучени) Работни Растојание : Прибл Изработени од квалитетна ABS материјал, влага доказ и носато

Ever Block модули се вода и хемиски отпорни и можат да се користат одново и одново.Блоковите се целосно време

Таа донесува засилен анти паѓа метална школка, кој не е лесно да се оштетат и издржливи.Точни крстот вер

Ова е претходно во сопственост на објект кој е тестиран пред оглас и е во одлична работна состојба, како

Мерка реално време со температура и спроводливост.Во истрагата е 7 / 8 инчи во дијаметар и 5,5 инчи долг (2,2

Услов : Се Користи Како Нови 100% Вистински Производ ќе го добиете она што го гледате на сликите.Цена : Купу

Со лиен куки да им се овозможи на ниво да бидат обесени од градители линија.погоден за ѕидарски, водовод,

Производителот гаранција може да не се применува.За црево дијаметри од 12 13 mm (1 / 2").Скала : 15 cm, поделба : 5 m

Тоа е погоден за хоризонтална калибрација на рамнотежа на електронски скала, камера платформа и друга о

Мерка реално време со температура и спроводливост.Во истрагата е 7 / 8 инчи во дијаметар и 5,5 инчи долг (2,2

Магнетни 2.5° Постепено Со protractor степен dial Екстра јаки магнети држете го цврсто да било челик површина По

1.► ИЗДРЖЛИВИ ◄ Shatterproof, водоотпорен, нераскинливо дизајн направен да издржи груби средини 2.► РАЗНОВРСН

Ова е претходно во сопственост на објект кој е тестиран пред оглас и е во одлична работна состојба.Ве мо

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Идеален за општа употреба и се додека работат во тесни простори 9инчен торпедо ниво има светат во темниц

3 ВО 1 МЕРЕЊЕ : 3 меурчиња без нечистотии за 45° / 90°,погоден било ситуации.точноста 0.5 mm / m.АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈ

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Издржливи акрилик шишенцето.Точни и веродостојни.Цврст алуминиум рамка за издржливост.Магнетни работ

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Широка Примена : Ова ниво алатка е погодна за хоризонтална прилагодување, погоден за сите видови на цевк

1 : Хоризонтални, вертикални, 45° мерење три во едно 2 : прецизност ЦПУ мелничката гарантира дека мерење по

Ниво може да емитираат видливата светлина хоризонтални и вертикални линии одделно или во исто време за

Производите се изработени од АБС и акрилни материјали од посебен процес.Опремени со дупки за монтажа, т

НИ Патент 9,964,407 Висока прецизност и точност на Kleins Запалени Палка Алуминиум Торпедо ниво заштедува врем

Please wait...