0
clear
  • ГМ Додатоци 22802722 Спојлер Комплет, 1 Пакет
  • -20%
  • -20%
ГМ Додатоци 22802722 Спојлер Комплет, 1 Пакет

ГМ Додатоци 22802722 Спојлер Комплет, 1 Пакет

DEN 10200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот Пакет Димензија : 25.38 "L X21.38 "W X9.75 "H. Точка Пакет Тежина : 4.41 Фунти.Тип На Производ : Авто Додаток.Земја На Потекло : Канада.Да го персонализирате изгледот на вашето возило со ГМ Додатоци Сечилото Крило Заден Крај Спојлер.Подобри перформанси и стил на вашето возило со овој обичај трка-инспириран спојлер.На спојлер доаѓа со ореви за инсталација.Оваа ГМ Додаток може да ви помогне да го персонализирате, прилагодите или оптимизирате способноста на вашето возило за вашиот животен стил и да го користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој заден спојлер Замена Одговара за Граѓански 2016+ 10,Проверете дали тоа ќе се вклопи вашето возило да с�

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

ФАБРИКАТА СТИЛ СПОЈЛЕР ЗА 200813 NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ НЕМА СВЕТЛИНА.ABS Удар Мувла Едно Парче Изградба.Делу�

Доаѓаат Во Нови.Може да биде инсталиран Директно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Модел е

FITMENT 2014, 2015, 2016,2017, 2018, 2019, 2020 Infiniti Q50 Седан.КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ Уникатни дизајни за да се Носи крајната в

✔ Извршувањето спојлер прилагодена за Mustang GT500 20152020 Таа е дизајнирана според оригиналното возило и совр

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

Изработен од ABS пластика (не FRP), материјал со дебелина 3 мм.Завршна површина : unpainted, сјајна црна боја...

Стилски Изглед : На уникатен и модерен дизајн додава луксузен и надмоќно изглед на вашиот автомобил.Тап�

✔ Извршувањето спојлер прилагодена за Mustang GT500 20152020 Таа е дизајнирана според оригиналното возило и совр

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

Fitment : Тоа е Универзална и Компатибилен со Било Прирачник Automatic Возило.Оваа Промена се Подигне е направен

【Избраниот Материјал】Употреба супериорен ABS со избрани пластични материјали,тоа има одлична носатотп

*Добар fitment : Овој заден прозорец спојлер крило е добро одговара за БМВ Х5 G05 x Drive30d x Drive40i x Drive50i M50d SUV 2019 UP...

Fitment Одговара за 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 LexЕСерија Модел.Дизајн и Материјал Висок Квалитет Вистински Карбон

Please wait...