0
clear
  • DSWHM Премиум Шминка Четка Поставите Сочинуваат Четки Сет,4 Парчиња од Тебе Шминка Четки Позлата се Справи со Шминка Четка Шминка Четки Убавина Шминка
  • -20%
  • -20%
DSWHM Премиум Шминка Четка Поставите Сочинуваат Четки Сет,4 Парчиња од Тебе Шминка Четки Позлата се Справи со Шминка Четка Шминка Четки Убавина Шминка

DSWHM Премиум Шминка Четка Поставите Сочинуваат Четки Сет,4 Парчиња од Тебе Шминка Четки Позлата се Справи со Шминка

DEN 1572.72

Достапност
Достапно за нарачка

ГАЗИРАНИ И ГУСТИ : Пофини и помек од нормално влакната.Без иритација, блага кон кожата, тоа дури и може да се користи на бебешка кожа.Густа влакната полесно да го зграби и се вклопуваат козметика, совршен за да се применуваат вашиот лосиони, око сенки, прав.High-end рачка, висок квалитет на цевки, најлон материјал, супер меки и издржливи, без оштетување на кожата, погодна за сите типови на кожа.Оваа четка содржи различни четки за да одговараат на вашите потреби.За почетници и професионална шминка уметници.тоа е многу мали и преносливо, па можете да ги преземат со вас кога ќе патуваат. 4, мека на допир, силен афинитет, силна потпора, мека боја, погодна за лицето контури, не е лесно да се применуваат, бавно ослободување, не е лесно да се agglomerate.Добредојдовте на Професионални и Квалитетни Козметички Убавина Алатки Store Product description Product Име : Позлата се Справи со Шминка Brush Brush материјал : човек-направени fiber Handle материјал : пластични + алуминиумски tube Number на производи : 4 pieces Product тежина : 68g Product пакување големина : 22*16*2cm1. Лесен за носење, разни tools2, мека на допир, силен афинитет, силна потпора, мека боја, погодна за лицето контури, не е лесно да се применуваат, бавно ослободување, не е лесно да се agglomerate.Овој пакет вклучува : 4 X шминка четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се Справи Со Боја : W173 Големина : 1set.Четка Материјали : Најлон.Се Користи Со : Множества & Колекции.Количин�

Постојат 5pcs се соочуваат со големи четки и 10pcs мали четки, ги исполни сите ваши беспрекорна шминка треба

100% сосема нов и висок квалитет.Соодветна големина, преносни и лесно да се носат.Идеален за професионалн�

✦10pcs Целосна Шминка Четки Set Содржи прав со четка, фондацијата четка, четка за руменило, concealer четка, кон�

❀На исклучителен и прекрасен изглед на шминка четка ви овозможува да имате добро расположение кога ќе �

???????????? ???????????????????????? ???????????????????????????? 100% сосема нов и висок квалитет,сите четки направени од премиум син�

Предмет Тип : Шминка Четка.Рачка Материјал : Дрво.Големина : како на сликата покажува.Четка Материјали : Н

❀На исклучителен и прекрасен изглед на шминка четка ви овозможува да имате добро расположение кога ќе �

Изберете висок квалитет на косата, влакната на косата, мека и еластична четка, удобно да се допре,Со прир

Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјал : Пластика.Количина : 100pcs.Големина : околу 12*1 cm / 4.72*0.39'.Се Користи С

Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјали : Најлон.Количина : 8pcs.Големина : 8pcs Про Шминка Четки Сет.Се Корис

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Висок квалитет најлон и мека синтетички влакна,иновации дизајн, сјајна злато метална �

Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе се обидеме потрудиме �

Се Справи Со Боја : Сина.Четка Материјали : Најлон.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Количина : 10 Pcs / set.Г

Професионална Производителот, Фабрика За Директно Снабдување, Стабилност Со Висок Квалитет Со Евтина Ц

Please wait...