0
clear
  • Лиман 7631550 Циклон Ротари Гимнастик 115V,Мулти
  • -20%
  • -20%
Лиман 7631550 Циклон Ротари Гимнастик 115V,Мулти

Лиман 7631550 Циклон Ротари Гимнастик 115V,Мулти

DEN 5482.08

Достапност
Достапно за нарачка

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капацитет : има до 1000 парчиња од 223 месинг.Помалку бучава : карактеристики гумена обвивка за да се заштити месинг и намалување на бучава.Подобри резултати : чисти подобро од Vibratory Гимнастик дизајни.Вграден тајмер во базата може да се кандидира од 0 до 3 часа.Циклонот ротари гимнастик зема месинг чистење на сосема ново ниво.Ротари превртување акција во комбинација со нерѓосувачки челик медиумите и Течност за чистење решение добива месинг почиста надвор од vibratory превртување методи.Мали нерѓосувачки иглички лесно да се лизга во внатрешноста случаи и во буквар џебови за да се обезбеди чувствувате чистење акција во овие области.Нешто што vibratory гимнастик нема да го направите!големиот капацитет на тапан има до 1000 парчиња од 223 месинг и карактеристики на гумена обвивка за да се заштити месинг и во голема мера се намали бучавата за време на работата.Изграден во тајмер во основа може да се постави да работи од 0 до 3 часа, од затворање исклучи автоматски.Тапанот се одликува со големи крајот капа за да се овозможи лесен утовар и истовар.Покрај тоа, гимнастик доаѓа со еден пар на уникатни sifter тави што го прави одвојување иглички од случаите бриз!едноставно бришење на гимнастик во рангирани тави.Првиот пан фаќа месинг, додека вториот ред екран пан фаќа на иглички.Пет килограми од нерѓосувачки медиуми иглички и примерок пакет на месинг чистење решение се исто така вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Intel Xeon E31505 M v5 (Quad Core, 2.80 GHz, 8 MB Smart Cache) 32 GB 2133 MHz DDR4 512 GB Цврста Состојба Диск.NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5 Windows 7 Професион

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднак

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Појачани и зацврстен хром vanadium челик.Еден раце реверзибилна ratchet механизам.Позитивни штекер механизам

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Massey Фергусон 3425, 3435, 3445, 3455 100% сосема нов и

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCMD2108 M12 ZCMD21 M12+ZCE08 Карактеристики : 11 Тип на прекину

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

3" FHD (1920 x 1080) IPS 144 Hz Refresh Стапка, Comfy View Тенки Рамки на Екранот напојува од страна на NVIDIA Ge Force RTX 3050 Ti со 4 GB GDDR6

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Монтана 4340, 4344, 4940 100% сосема нов и висок кв

【Прилагодливи】за Да ја прилагодите јасноста на боите и боја температура од ротирачко копче 【Монтажни

♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инч ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од

Идеален дизајн за исполнување на федералните и HUD домување спецификации, ова KETCHAM медицина кабинет има з

Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!.Одличен за изградба, тешка индустрија употреба, или како

Обезбедува удобен pickup и задржување на хексадецимален сврзувачки елементи.Lobular дизајн дискови заедно ст

Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Please wait...