0
clear
  • Shockproof Силикони Браник Случај за Meizu М8 Лајт Розова
  • -20%
  • -20%
Shockproof Силикони Браник Случај за Meizu М8 Лајт Розова

Shockproof Силикони Браник Случај за Meizu М8 Лајт Розова

DEN 525.84

Достапност
Достапно за нарачка

360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Meizu М8 Лајт од капки.Изработени од мек силикон.Нови и робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Meizu М8 Лајт : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.Дизајн и Стил : нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена за да се Релаксираат и да го вклучи во игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти�

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Blu Цртичка X2 од п

Ви благодариме!.Ако не сте задоволни со купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте ме прек�

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

FITMENT 20072018 Wrangler JK 20182021 Wrangler Л / 2020 Гладијатор JT (Доза не одговара за 2017 JK Рубикон Recon модел).ТЕШКИ ГРАДЕЖНИ E

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен ма

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу�

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Прецизни Cutouts одговара телефон тело совршено и лесен пристап до копчиња, камери, полнење интерфејс.Јас ќ

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Xiaomi Mi 10 T Лајт 5 G

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Xiaomi Mi 10 T Лајт 5 G

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот VМобиле XS од паѓ�

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Please wait...