0
clear
  • GDXFSM Тркалезна Маса Крпа Перат Памук, Лен Божиќ Година Декорација Tablecloth Тешки Мерач Винил Tablecloth, Внатрешна/Надворешна Tablecloth, 9 Бои за Кујнски Dinning Tabletop Декорација
  • -20%
  • -20%
GDXFSM Тркалезна Маса Крпа Перат Памук, Лен Божиќ Година Декорација Tablecloth Тешки Мерач Винил Tablecloth, Внатрешна/Надворешна Tablecloth, 9 Бои за Кујнски Dinning Tabletop Декорација

GDXFSM Тркалезна Маса Крпа Перат Памук, Лен Божиќ Година Декорација Tablecloth Тешки Мерач Винил Tablecloth, Внатрешна/Надворешна

DEN 1425.84

Достапност
Достапно за нарачка

2, поради светло, дисплеј и други фактори, дозволувајќи им на мало хроматска аберација. Изработени од материјали, рака мие и во машина перат, не dehydrate, ние препорачуваме миење на рацете, воздух за сушење, средна температура за пеглање;2. ◆ Маса врвот површината користи напреден 3 D стерео жакард машина, па you don' t мора да се грижите за моделот носат или исчезнува. ◆ Направени од материјали, рака мие и во машина перат, не dehydrate, ние препорачуваме миење на рацете, воздух за сушење, средна температура за пеглање;.3, може да се добијат некои мирис кога земе од пакетот, само ја обеси на отворено или вентилирани за 1 - 2 дена, а потоа ќе може да.Пакување Вклучуваат : tablecloth *1 Care Инструкции : машина перат, ја собори или линија сува и без бои трчаше, топла вода со благ детергент за нежна циклус, сушење на ниска temp◆ Информации за Производот Направени од таписерии материјали, густа ткаенина, парична казна и ивица, исклучителна изработка, издржливи, шарени, едноставен дизајн, може да бидат применети на различни декоративни стилови, на различни места, широк спектар на употреба;◆ Перење совети : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полиестер 2 ПАКЕТ СЕТ, ПОВЕЌЕ ЕКОНОМСКИ : Секој пакет вклучува 2 парчиња од правоаголни tablecloth, мерење 60"x102

ЖИВОСТ И ИСКРА : се Донесе модерен пресврт до вашата маса е прилагодувања со овој swish парче.Овие lustroоблог

Заврши со пораби рабови.Не Железо или машина за миење или сува.Фланелен боксери поддржани за да се намал

НАСТАНОТ УКРАСИ – Пар овие полиестер tablecloths со други Balsa Circle свадба декорација, како што катедрата ги по�

Можете да ги красат вашата трпезариска маса за семејно обединување, партија или некои посебни денови, с�

Карактеристики : Памук, лен ткаенини е издржлив, лесен, лесен за носење, чување, речиси навремено слободн

Повторното користење заштитник за храна бафет, свадби, роденден, денот на Благодарноста еластични ткае�

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение.

Убава елегантен везени Празник Божиќ Бело Свеќа и Бела Poinsettia 34" Круг Doily, Placemat или Мала Маса Topper Централе�

БЕСПРЕКОРНА БЛОК ПЕЧАТЕЊЕ ФЛОРАЛНИ PAISLEY СЛОН DESIGNA прекрасни рачно изработени tablecloth истакнување спектак

Тешки доволно за да drape убаво и нема да се движат надвор од табела врвот лесно.Одлична drape, исклучително м

"Queotty" е професионална домаќинството продавница.❤Материјал : памук и лен; лесно да се грижи : машина за ми

Направи отворено јадење бриз со клип на наутички јазол маса крпа тегови.Табела курс за непречено крпа и

Големина : Правоаголник со големина како 52" x 70", седишта 46 луѓе.Ве молиме љубезно ве молиме ПРОВЕРЕТЕ ја о

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

Лесно Care Machine перат, нежно циклус, железо во можност и собори сува, не кајгана.Мерка вашата маса големина

Памук,лен Ткаенини.Памук, Лен Ткаенини Материјал 60" x 140" / 153 x 356 см.Обичај tablecloths, дигитални и една страна

ГОЛЕМИНА : Правоаголник Tablecloth големина како 49x63 инчи.Чувајте ги Вашите Маса Од Нечистотија и Нула : Ако н�

Лен,полиестер,чипка.Големина : 60" / 152.4 cm круг дизајн, 1.57 инчен / 4cm бела чипка.Материјал : Направен од висок

Полиестер,сатен.Tablecloth големина 108" дијаметар; Лесна еденпарче дизајн.Пати во текот Hemmed рабови; размена н�

Големина:100% полиестер tablecloth мерки 60"x84".Табела корица вклопува маси кои седиште 68 луѓе.Материјали : Исту

Sequin,mesh.Материјал : Sequin tablecloth карактеристики 3ММ круг sequins stitched на мрежа позадина.Употреба : Нашата sequin tablec

Мултифункционален Tablecloth : Ова Tablecloth е Многу Погоден за Секојдневна Употреба, за Лица, Празници, Угостите

100% Лен.Увезени.Машина перат 100% чиста постелнина 100% Европскиот лен.Производ Димензија : 98.0"L x 67.0"W x 0.39"H...

Табела тркач е направен од високо квалитет на памук и полиестер влакно, мека текстура, силни и издржлив�

Лен,памук.Правоаголникот / Плоштад Декоративни Tablecloths Големина : 60×140in(About153×356cm).Tabletop Дома Декорација Суп

Please wait...