0
clear
  • Современ Дом за Живеење Сет од 6 Црна и Кафеава Полица со Една Голема и Четири Мали Кошеви – 42
  • -20%
  • -20%
Современ Дом за Живеење Сет од 6 Црна и Кафеава Полица со Една Голема и Четири Мали Кошеви – 42

Современ Дом за Живеење Сет од 6 Црна и Кафеава Полица со Една Голема и Четири Мали Кошеви – 42

DEN 462.96

Достапност
Достапно за нарачка

Дрвена Рамка Нуди Издржливост За Траен Употреба.Црна заврши надополнува различни декор стилови.Направени од комбинација на цврсти и композитни дрво во еспресо.Собранието Е Потребно.Сет вклучува 1 голема и 4 мали жица кошеви.Мерка од 42 инчи висок од 11 инчи, широк од 25 инчи длабоки.Обезбеди место за вашата омилена тома со оваа полица со шест мали кошеви.Фали дрвената рамка, оваа декоративни дрвени bookcase доаѓа со две пространа полиците со slatted детали кои беспрекорно комбинација со било оркестарот стил.Додадете топло, селски поднесе жалба до вашиот простор со овие доста 4 мала и 1 голема складирање кошеви.Направена од топло, орев браун ратан, овие коцка складирање кошеви се направи совршен одмор место за книги, списанија, мали играчки и додатоци кои што би сакал да го задржи корисна кога е потребно.Карактеристики : 3-ниво bookcase за прикажување на вашите книги и декоративни парчиња.Дрвена рамка нуди издржливост за траен употреба.Црна заврши надополнува различни декор стилови.Сет вклучува 1 голема и 4 мали жица кошеви.Ратан изградба носи селски талент за вашиот простор.Украсни корпи се направи за стилски и функционален дел.Отворете грациозен 3-Дел полица собрани големина е 25.20"W x 11.22"D x 42"Х. Полица царинење е 12".Направени од комбинација на цврсти и композитни дрво во еспресо.Димензии : 42"H x 11"W x 25"D. Материјал(s) : дрво/ратан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????ПРИРОДНИ ПЛЕТЕН КОШЕВИ Дали тоа да биде по пат на чиста оркестарот, складирање, или организација за к�

Ако не го користите, може да се свитка тоа и да го добие компактна.Дизајн со висок квалитет структура се �

На рачки на двете страни да може лесно да се носи на складирање кутија.6 инчи, ве молиме бидете сигурни да

СОВРШЕН ПРИЛОГ НА БАЊА ОРКЕСТАРОТ.Овие слатки мали кошеви потсетуваат на топло и елегантен вкус дека и �

[100% ПРИРОДЕН ПАМУК & ТРАЈНИ] Нашата плетени кошници се направени од 100% природни памук БЕЗ хемикалии.Тие с

Тоа е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.Материјал :

Лесно се меша и натпревар полиците, planters, кутии, и кошници за да се создаде лични изгледа ќе ви се допадна

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Димензии : СМ 7.5"H x 11.5"W x 8.5"Г др 8.25"H x 13.5"W x 9.5"Д LG 9"H x 16"W x 10.5"Г Материјал : железо, бамбус.Од современите да се а

Тоа е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.Материјал :

Изработени од дрвен материјал, издржлив, едноставна и сигурна.Можете да ги користите за да ги зачувуват�

Бренд Purpose Quality производи и искрена служба.Сервис и ГаранцијаМали складирање кошница е со висок квалите�

Мешање на бин големини е одличен начин да се вклучат текстура во вашиот простор за живеење, место на пол�

Мултифункционален складирање кутија.Бесплатни редење, заштеда на простор, лесно да се најдете и да ги с�

⭐【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】 : Ние обезбеди 100% задоволството на клиентите.ткаенини за складирање коцки ц�

Тоа е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.Материјал :

Seagrass Ткаени Плетен.Беж со Црни Ленти.Рачки имаат tassel крај на краевите.Ги чисти со сува крпа...

Препорачана Логистика Превоз Време : 512 Дена.Чување Полиците Е Стилски, Здрав И Еднократно.Складирање Би

Please wait...