0
clear
  • ГМ Додатоци 22802720 Спојлер Комплет, 1 Пакет
  • -20%
  • -20%
ГМ Додатоци 22802720 Спојлер Комплет, 1 Пакет

ГМ Додатоци 22802720 Спојлер Комплет, 1 Пакет

DEN 10200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Авто Додаток.Пакет Димензии : 25.38" (L) x 21.38" (W) x 9.75" (H).Counntry На Потекло : Канада.Да го персонализирате изгледот на вашето возило со ГМ Додатоци Сечилото Крило Заден Крај Спојлер.Подобри перформанси и стил на вашето возило со овој обичај трка-инспириран спојлер.На спојлер доаѓа со ореви за инсталација.Оваа ГМ Додаток може да ви помогне да го персонализирате, прилагодите или оптимизирате способноста на вашето возило за вашиот животен стил и да го користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ве молиме проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило

Стилски Изглед : На уникатен и модерен дизајн додава луксузен и надмоќно изглед на вашиот автомобил.Тап�

Објектот Пакет Димензија : 25.38 "L X21.38 "W X9.75 "H Точка Пакет Тежина : 4.41 Фунти.Тип На Производ : Авто Додаток.Зе�

Против Пролизгување и Отпорност на Абење : надградена педалот може лесно да се избрише исклучување песо

✔ Извршувањето спојлер прилагодена за Mustang GT500 20152020 Таа е дизајнирана според оригиналното возило и совр

【Fitment】Оваа спојлер е специјално дизајниран за Ford Mondeo 20132021 спојлер.Highlyaccuratemodeldesigns обезбеди точниот fitment.

Доаѓаат Во Нови.Може да биде инсталиран Директно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Модел е

Функција : 2 осветлување сцени,кога ќе го вклучите дење работи светла, третиот кочница светлината остану

Слободно можете да ни испратите било каков предлог во врска и да ни помогне да се импровизира.Ние нудиме

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Fitment Одговара за 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 LexЕСерија Модел.Дизајн и Материјал Висок Квалитет Вистински Карбон

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

БЕСПЛАТНИ 1година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на ГаражаPro предмети купени преку А

【Внимателен Дизајн】Спојлер дизајн обезбедува надолен притисок врз автомобил, кој ќе се компензираат �

ФАБРИКАТА СТИЛ СПОЈЛЕР ЗА 200813 NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ НЕМА СВЕТЛИНА.ABS Удар Мувла Едно Парче Изградба.Делу�

Кутија) и испорака може да трае 10 до 30 дена, во зависност од дестинацијата и царинските постапки (брзи пр�

Fitment : Тоа е Универзална и Компатибилен со Било Прирачник Automatic Возило.Оваа Промена се Подигне е направен

JR2 Јаглерод се Погледне за 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Scion ТЦ Заден Прозорец Покривот Спојлер 3 M Само Лепило Допре

【Избраниот Материјал】Употреба супериорен ABS со избрани пластични материјали,тоа има одлична носатотп

Карактеристики : Наменета да им даде на вашето возило козметички надградба Трки инспириран аеродинамик

Please wait...