0
clear
  • ASROCK H410M-HDV Поддржува 10 Генерација на Intel Core Процесори (Socket 1200) матична Плоча
  • -20%
  • -20%
ASROCK H410M-HDV Поддржува 10 Генерација на Intel Core Процесори (Socket 1200) матична Плоча

ASROCK H410M-HDV Поддржува 10 Генерација на Intel Core Процесори (Socket 1200) матична Плоча

DEN 2039.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поддржува 10 Генерација на Intel Core Процесори (Socket 1200).Поддржува DDR4 2933 MHz. 1 PCIe 3.0 x16, 1 PCIe 3.0 x1. Графички Излез Опции : HDMI, D-Sub, DVI. 7.1 CH HD Аудио (Realtek ALC887 Аудио Кодек).Кој здрав компоненти и целосно мазни моќ испорака на ПРОЦЕСОРОТ.Плус, нуди неверојатен overclocking способности и подобрени перформанси со најниска температура за напредни играчи, како и.Во споредба со традиционалните chokes, ASRock е премиум 50 A моќ chokes ефикасно остварување на сатурација тековната до три пати подобро, на тој начин обезбедувајќи зголемена и подобрена Vcore напон на матичната плоча.ASRock е основана во 2002 година, специјализирани во областа на матични плочи.ASRock се стреми да изгради свој бренд.Со 3 C дизајн концепт, "Креативноста, Разгледување, Цена-ефективност", компанијата ја истражува за ограничување на матични плочи производство.ASRock е расте брзо и да стане плоча бренд со штаб во Armenia, Тајван и организации во Европа и САД.На млада и енергична компанија цели од мејнстрим да ентузијаст MB сегменти за различни видови на корисници, сопственик углед во целиот свет пазарот со својата сигурност и владеење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 Gb E LAN со пропусен Опсег Management USB 3.Dual Channel НеECC Unbuffered DDR4, 4 DIMMs 0 Подготвени x16 Слот.ЗАСИЛУВАЧUP Аудио со ALC1220VB

На тока дизајн е лесен за инсталација и структура е компактен и не заземаат простор.Изработени од АБС ма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

Мобилен Телефон Камера Заштитник,Highdefinition, ultrathin прецизни и точни дупка дизајн, ќе не блокира флеш кога п

5начин Оптимизација со 1 клик overclocking.Reinvented Supreme FX 2015 Аудио со врвот до дното надградби.Intel Gb LAN & MUMIMO 2 T2 R 802.11

Основни информации за 4.7 инчен капацитивни екран на допир на корица : Тоа е адаптиран за да може да T54.7 ин

Поддржува до 128 GB dual channel DDR4SDRAM.ATX форма фактор.Портови : 1 x USB3.2 Генералот 2 ТипА, 1 x USB3.2 Генералот 2 ТипВ, 1 x Е

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи.Замена на ста

【ЗА INTEL ASUS】Z590 / H570 / Q570 / B560 / H510 серија, Z490 / H470 / Q470 / B460 / H410 серија, Z390 / Z370 / H370 / Q370 / B365 / B360 / H310 серија, X299 сери

Добра компатибилност, како и проширување на просторот, не се смета за системот на меморија.DDR3 меморија, 1

Specifications Mfr Дел Број : GA990 FXAUD3 CPU : Штекер НА3+ Поддршка AMD НА3+ FX / НА3 Phenom II / Athlon II Процесор; FSB До 5200 МТ / s Chipset :

Робустен Моќ Дизајн : 8+2 Dr MOS моќ фази со алуминиумски chokes и издржливи кондензатори обезбеди сигурен моќ

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф

Други брендови испрати biosот кодот на ЗЗК заглавјето, и некои испрати до PCI слот.Четири слој PCB дизајниран

ASRock Супер Легура.Поддржува 7 и 6 Генерација Intel Core TM i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron Процесори.Поддржува DDR4 2400 / 2133 1 PCIe 3.0

Поддржува 7 / 6 Генерација Intel Core / Pentium / Celeron процесори за LGA 1151 штекер.Поддржува DDR43866+(ОК) Меморија.Intel Optane М

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф

Процесорот : LGA1151, Поддржува 9 / 8 Генерација на Intel Core процесори, ПРОЦЕСОРОТ до 95 W.Чипсет : Intel B365 Меморија :

Компатибилен со Нескопосник Одбор 2 / 2 S.Цврсти, Квалитетни и Лесно да се Соберат.Во Кутија : Метал Случај

32 GB Двојна DDR4SDRAM.Микро ATX форма фактор.Порти : 4 x USB2.0, 2 x USB3.2 Генералот Тип 1А, 1 x LAN (RJ45), 2 x PS / 2, 1 x.VGA (DSub), 1 x HDMI, 1

ПРОЦЕСОР : Dual LGA1366 Sockets Поддршка QuadCore Intel Xeon Процесори 5500 секвенца(NehalemЕП процесор); QPI 6.4 GT / s.Чипсет : Intel 5520(

LGA1151, Поддржува 6 Генерација на Intel Core Процесори.Intel USB 3.1 со USB ТипC 2 SATA Изразат конектори за до 16 GB / s за пре

Powered by Intel Xeon w Процесор со ECC меморија.ASконтролен Центар софтверска алатка која овозможува лесен, безбед

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф

Intel LGA 1200 грло : Подготвени за 11 Генерација на Intel Core процесори.Зголемена моќ решение : 8 моќ фази, од легира

Синхрони исправање, Висока ефикасност, 6.Висок квалитет на USB порт.Ултраниска статична струја 0.Не треба

Please wait...