0
clear
  • Pelco IMM12027-1EPUS 12 MP 270° Панорамски Pendant, Животната средина Вандалот Отворено Мрежа Купола Камера со Движење Откривање на Следење, Сива, НИ
  • -20%
  • -20%
Pelco IMM12027-1EPUS 12 MP 270° Панорамски Pendant, Животната средина Вандалот Отворено Мрежа Купола Камера со Движење Откривање на Следење, Сива, НИ

Pelco IMM12027-1EPUS 12 MP 270° Панорамски Pendant, Животната средина Вандалот Отворено Мрежа Купола Камера со

DEN 3551.76

Достапност
Достапно за нарачка

IMM Серија, исто така ви овозможува да зумирате за детали во повеќе интуитивен извонредно ставови од видео систем за управување (VMS).Со супериорен WDR, анти-блум технологии, 3 D бучава филтрирање и напредни тон мапирање, Sure Vision 2.Ова видео е претставен од камерата во повеќе струи кои можат да бидат кодирани во Х.IMM Серија се карактеризира со целосен пакет на осум Pelco видео analytics применува во едно широко поле на гледање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тип На Производ : Безбедноста Камера.Пакет Висина : 62.738 Сантиметри.Пакет Должина : 61.214 Сантиметри.Пакет Ш

1 Авто изложеност АЕК : Поддршка Авто бела blance AEB : OTG Поддршка Функција : Поддршка Рамка го оценувате : 1920 г

3) Апликација достапна за i OS и Андроид 5) Вграден IRНАМАЛУВАЊЕ за ден и ноќ начини на префрлување.4 G Безжич

[Menselijk Авто Следење на]Де камера zal horizontale automatisch песна het lichaam wanneer iemand beweegt (u kunt openen на sluiten deze functie во СТАН)...

0 мегапикселна (2560x1920 P) HD резолуција ; Добар квалитет на слика, поддршка хуманоидни откривање на алармот,

RANGER МОЗОКОТ со БЛИЗНАЦИ 5 K S35 Сензор.REDCODE Снимање до 5120 x 3000p60 ПЛ Леќа Планината со Shim Поставите; VПланината

【HD 5 Мегапиксели Боја визија ноќ】PTZ Камера отворено wifi 5 MP (2560x1920) резолуција, ви нуди супер hd квалитет на

Answer : ___________________________ Note : пакет содржи 64 GB micro sd картичка, адаптер DC 12 V нема да дојде со пакет.Двојна Антена

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Можете да ги споделите камерата на оној што сакаше.Вграденво анти бучава говорник и Микрофон, слушаат и

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.Можете да го п

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Види она што е најзначајно и да останат блиску до вашата сакана со оваа бесплатна пан / навалите home security

★ Човековите Откривање & EMail Alert & Звук На Алармот ★ PTZ Далечински Управувач.Атрактивни Карактеристики :

Пакет Димензии : 10.0" (L) x 10.0" (W) x 7.0" (H).Тип На Производ : Безбедноста Камера.Пакет Количина : 1 Земја На Потекл

✔АВТО ИНФРАРЕД НОЌ ВИЗИЈА : Големи Низа IR светла даваат совршено видите кога светлината е ниско, па дури

Please wait...