0
clear
  • Freewell Магнетни Брз Swap Систем 82mm Кружни Polarizer (CP) на Камерата за Филтер
  • -20%
  • -20%
Freewell Магнетни Брз Swap Систем 82mm Кружни Polarizer (CP) на Камерата за Филтер

Freewell Магнетни Брз Swap Систем 82mm Кружни Polarizer (CP) на Камерата за Филтер

DEN 2399.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме да се види видео пред да започнете да го користите производот.Инсталација : Сега го вклучите вашиот филтер во 2-3 секунди со Freewell Брз Swap Магнетен систем нема повеќе да се провира.Оптичко Стакло : Направен од користење на Висока Дефиниција Премиум Оптичко стакло двојно-страна multicoated Нула хроматска аберација (боја shift).Функција : Кружни Polarizer (CPL) Филтер помага намалува метален отсјај од површината се зголеми боја сатурација & контраст.Она што е Вклучено : Празни Магнетна База Прстен, CPL Филтер, Леќа Капа, Микрофибер Крпа за Чистење, Магнетни Тешко Случај.Како не им помогне?.Сега се префрлат вашите филтри во секунди со Freewell Магнетни Брзо-Swap Систем.Како фотограф, знаете сите за чекање играта : оние моменти кога најголема трпение е потребно да се стави во право место во точно вистинското време да се фати дека еднаш во-а-живот сликата.Но во други времиња знаете колку брзо ќе мора да реагира за да отпразнувам момент.Како сонцето изгрева или заоѓа, или кога и други аспекти на развојната ситуација се менува токму пред твоите очи, питачи да се разменуваат со навој на филтерот за да го замени со друг голта скапоцени секунди.Во меѓувреме, срцето е трки, бидејќи знаете дека имаат само милисекунди за да победи вашиот трка со времето или плима.Тоа е за оние трки-срце моменти кои Freewell има создадено магнетни dslr фото/Mirrorless камера филтер систем за да се намали времето потребно да се разменуваат на леќа филтри буквално во секунда.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат ПРИРАЧНИК за Помош.Поддржува безжична музика стриминг преку нови Blue

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со John Deere 4500, 4510, 4600, 4610 100% сосема нов и висок к

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.То

Појачани и зацврстен хром vanadium челик.Еден раце реверзибилна ratchet механизам.Позитивни штекер механизам

Спецификации : .LED Светилки : 64 компјутери.Облик : Ring Light : Топло и Ладно Light Outer Дијаметар : 15.5 cm Inside Дијамета

Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1.Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно

Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција.Домашни МИЛЕНИЦИ Идеален за домашни милениц

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба...

НОЌТА Filter Antiлесни оштетувања на филтерот за да може ефективно да се намали светлина загадувањето и да с

Детската соба : многу погодна за чување на детски играчки, бебе ќебиња, играчка кутии, играчки за складир

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање

Број на модел : LMK40 LUU LMK50 LUU LMK60 LUU.Премази : Antirust масло.Површина Грубост : Ra 0.05 Структура : Линеарна Имајќи.М

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

Обезбедува удобен pickup и задржување на хексадецимален сврзувачки елементи.Lobular дизајн дискови заедно ст

24 Џебови Чевли Организатор Детали : Материјал : Неплетени Ткаенини Еден Пакет Тежина : 0.Не плаќаат ценит

Please wait...