0
clear
  • Фишер fixtainer, Ѕид Водителот Сет, 535968
  • -20%
  • -20%
Фишер fixtainer, Ѕид Водителот Сет, 535968

Фишер fixtainer, Ѕид Водителот Сет, 535968

DEN 671.04

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Со практична кликнете систем за да се поврзете неколку FIXtainer заедно – за лесен транспорт.Променлива прегради обезбеди совршен аранжман преку пренослив партиции.Висок-квалитет FIXtainer за refilling.Fixtainer-Дуо Моќ (210) - Силна одржи durch две компоненти - Не повеќе затегнување на завртката главата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Преносни Приказ на Случај】Сунѓерот обвивка за заштита на стоката од оштетување.Може да ви помага да г

ОРГАНИЗАЦИЈА НА движење Чувајте ги вашите алатки & додатоци организиран и штетабесплатно, дури и кога с

【Алатка Организатор Поставите】Овој Хардвер & Делови алатка Организаторите 4парче сет вклучува 4 кутии

Име На Производ : Алатка Кутија;Главен Материјал : Пластика.Главната Боја : Црна, Црвена Боја.Случај Надв�

На ME300 AL серија карактеристики сиднеј до 9 / 16Инчен (11штипки), 1 / 4Инчен длабоко С сиднеј до 11 / 4Инчен (18шти

Алуминиум пакување изгледа добро, се чувствува мазна, и во голема мера го подобрува одделение на произв�

ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Димензии : 6 57 во.H x 22 52 во.W x 12 09 во.Г.СМОЛА за ИЗГРАДБА : Тоа е направено од сите временск

Ако имате било какви прашања,само контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогне.Широк спектар н

Таа е погодна за семејни и индустрија tools да се продавница за брзо,удобно,уредно се изгуби и да се подобр�

Оваа алатка собата е направен од висококвалитет светла портокалова силикони.Вклучувајќи 3pcs различни г�

Боја : black Case Големина : 26x15x7cm Package се вклучени : 1* комунални knife1* дигитален електрични tester1* изолација tape1* д

Алуминиум и ЕВА материјал.Рачни дизајн.Алуминиумска површина, внатрешен хард хартија.Алуминиумска лен�

На лента со алатки е за преносни употреба и кутија е направен од студенатавалани лимови, кој е светлина �

Алуминиум и ЕВА материјал.Рачни дизајн.Алуминиумска површина, внатрешен хард хартија.Алуминиумска лен�

Масло Отпор и стареењето на отпор.Компатибилен го користите за За многу години.Практичен И Лесен За Чув�

Боја : Црвена.КОРИСНИ : Продавница алатките дома, работилница, гаража, во автомобил или на работа сајт, м�

Висок Квалитет и Стандарди : додатоци на овие алатки се направени од челик и готови во високополски хром

Алатка градите е направен од висок квалитет на студената челик и насликани со мазна анти ' рѓа слој на по

Боја : Црна рамка + транспарентен фиока.Димензии : 12.2" x 5.4" x 19.3" (L x W x H).Рамка материјал : Пластика.Фиока мат�

Тоа може да се осигури дека под висок товарот.држава страна не ги сечат рацете, како и.рака зафат е лесен

Пластовидно да се зачува простор.Погоден за мали делови или алатка за складирање 18 прилагодливи прегра�

1 Направен во САД.ТешкиДолжност за заклучување hasp прифаќа катанец.Лифтизлез лента со socket set divider.Долниот

Удобна рачка,лесно да се носат.Одлично за лична или професионална употреба.Лесен и lockable : сметководстве�

Please wait...