0
clear
  • ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0215592010 4-Nitrophthalic Киселина, 10g
  • -20%
  • -20%
ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0215592010 4-Nitrophthalic Киселина, 10g

ПРАТЕНИКОТ Biomedicals 0215592010 4-Nitrophthalic Киселина, 10g

DEN 1088.40

Достапност
Достапно за нарачка

Точка на топење : 159-161°C(осветлена.).Бледо Жолта, Кристален Прав.Чистота : 90%. 4-Nitrophthalic киселина се користи во изработка на 2 D homochiral неоргански-органски рамка {[Mn(4-nitrophthalate)(4,4'-bipyridine)(H2 O)]·(H2 O2}n страна на реагирање со манган јони, и помошни 4,4'-bipyridine ligands.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стеаринска киселина е широко се користат во производството на свеќи.Стеаринска киселина е еден од најч

ФОСФОРНА КИСЕЛИНА 45% / 75% / 85% Фосфорна киселина како висока ph киселина се користи во киселина за чистење

Оксална киселина спреј со АВТОМАТСКО оксална киселина DOSER.Контролирана температура Изолирани котел.Бр

Растворливи во вода (50 mg / m L).На собна Температура, продавница под азот.Белиот Прав.Земја на потекло : Кин

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Вискозитет : ≤300 cps (1% aq украдени).Offбел прав.Чување на собна температура (1530°c).Alginate, а колоидното polyuronic ки

Waxy цврст со незаситени врска во молекулата.Тоа е нерастворлив во вода, и има одредени solubility во органски

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 8oz хип пиење колба е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пие

Уредот продавници до 72 точки кои може да се симнат на вашиот компјутер и го префрлиле на Excel за понатамош

Точка на топење : 272°C(осветлена.).Чистота : >99%.Бел Кристален Прав.LPipecolic киселина е proline homolog и лизин metabolite.Т

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 8oz хип пиење колба е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пие

Автоматско Палење : > 200°C (DIN 51794)(Lit.).Точка на топење : 250°C со распаѓање(Осветлена.).Бел Кристален Прав.Ethylened

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 2.0 " L X2.0 " W X4.0 " H...

Оксална киселина е суштински домаќинство хемикалија која може да се користи, како и многу киселини, как

Please wait...