0
clear
  • Западен Електрични Dial Светилник Телефон
  • -20%
  • -20%
Западен Електрични Dial Светилник Телефон

Западен Електрични Dial Светилник Телефон

DEN 499.44

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински Антички!Западен Електрични оригинални освен за отворот и приемникот капа.Обновени и да работи.Подготвени да го приклучиш во вашиот модерен модуларен телефон џек и ги користиме секојдневно.Ротари dial.Не ѕвони.Измамник кутии се достапни одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

* 100% нов висок квалитет, ПОВИК копче за еден допир на повици.Лесензакористење канцеларија или дома спого

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Highdefinition квалитет на звукот за да се направи вашиот телефонски повици повеќе погодно.Традиционален бел �

Висок степен на квалитет, особено погоден за дома декор, фестивалот / бизнис подароци!.Таписерии изработ

Dual за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на повикувачот систем DTMF / FSK.LCD прикажување месец,датум,час,минута за Да те знаат н

Единствена усна форма го прави да изгледа интересно, шарени, стилски и привлечни.Единствен телефонски б

Фиксно кабел е изработен од еколошки материјал и е отпорно на гребење, прашинадоказ и носатотпорни, и им

◆【ПОДДРШКА КОПЧЕ за БИРАЊЕ】Оваа десктоп телефон поддржува копче за бирање, прилагодлив приемник, бир�

Оваа XBLUE X16 Телефонот Работи Само кога сте Поврзани на X16 Телефон Систем Сервер.На X16 Сервер Поддржува до (

За DTMF / FSK двоен систем за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на повикувачот функција.ФЛЕШ време 90 / 95 / 100 / 120 / 180 / 300 / 600 / 1000ms...

На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите нашата продавница �

Слимлинија дизајн.Работи во текот на моќ прекинување.Контрола на јачина на звук слушалка.Измамник конт�

Во случај на губење на моќта, на corded телефон може да биде само средство за комуникација!Има corded телефон д

Дел од Диви Дрво колекција од Диви и Волкот – се меша и натпревар различни алатки и парчиња во овој брен�

Конфигурација : Смола.Изберете ја вашата големина : (24 × 30 × 19cm).Генијалност квалитет : со висок квалитет с

Тоа е вистински фиксни телефонски , тоа може да се користи во целиот свет, можете да им се јавите на сите �

【Совети】НА RJ11 адаптер е потребно за да го користите овој телефон во велика БРИТАНИЈА, треба да го купит

1 Ѕидмонтирани на ѕид и десктоп фиксна фиксни, две инсталација методи, повеќе практичен и удобен 2...

Handset speakerphone 50 Името и бројот именик Именик.Trilingual поттикнува ви овозможи да се избере меѓу англиски, шпан�

Ниту надворешно напојување , без батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија.Нашите про�

Повик на Чекање, Caller ID, LCD Дисплеј, Speakerphone.Caller ID и Повик на Чекање Дисплеј* 3x16 прилагодливи позадинско осв�

Гроздобер изглед, специјална декорација за вас дома.Mutiфункција како на пример со блиц, повторно да бира�

Highdefinition квалитет на звукот за да се направи вашиот телефонски повици повеќе погодно.Традиционален бел �

Телефонот има dualscreen дизајнот и на caller ID функција истакнува userfriendly дизајн концепт 30 комплети на повици и

Моќ извира покриени од еден ден Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење 38 поставување

Овој фиксен ABS водоотпорен дизајн е погоден за употреба во тоалети или други влажни средини.Со исклучув�

Повик во секое време Секаде, Безжична картичка е ефикасен и удобен GSM + dual картичка двоен режим на подгот�

Ретро стил, caller ID, јасно може да се покаже времето.Овој телефон може да се користи на ѕид или маса.Персона

Прирачник за мерење на сите големини ќе има некоја грешка од 13 cm, ве молиме да се разбере.Притиснете на с�

Please wait...