0
clear
  • LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7, Кожа Crossbody Случај со Картичка Слотови Потпирачот, [RFID Блокирање] Патент Телефон Случај за Apple iPhone 13 Про Макс за Ж
  • -20%
  • -20%
LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7, Кожа Crossbody Случај со Картичка Слотови Потпирачот, [RFID Блокирање] Патент Телефон Случај за Apple iPhone 13 Про Макс за Ж

LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7, Кожа Crossbody Случај со Картичка Слотови Потпирачот,

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅Компатибилност : САМО Компатибилни со Apple i Phone 13 Про Max 6.7 инчен (2021 Порака - Трокреветна Камери). ✅ Голем Капацитет : паричникот случај е дизајниран со специјално неколку скриени картичка отвори со YKK патент, може да се одржи 8+ картички и некои пари, така што ќе може да ги носите вашите ID, кредит, дебитни картички, готовина, па дури и монетите без да се земе вашиот паричник со вас. ✅RFID Блокирање : RFID блокирање на внатрешниот слој е прикачена на секоја картичка слотови за да се обезбеди дека важни информации што се зачувани во вашиот картички ќе биде безбедно и звук. ✅Врвка за околу Рака & Crossbody Синџир : Прилагодлив и отстранлив рамо, рака е погодно за секојдневна наврати таквите дружење со пријатели, уживајќи сонце на плажата, оди на датуми и сл.Врвка за околу рака, го прави лесно да ги носите. ✅Целосна Рамка за Заштита и Shockproof : Отворена лице дизајн лесно да го користите телефонот.Ги опфаќа сите четири ќошиња на вашиот i Phone и подигнување на усните и камера bevel помогне во спречување на површината на гребнатини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : п�

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилни со МОТО G8 Плус / Една Визија Плус,се Достапни во четири одберет�

Компатибилен со i Phone 13 Про Max 6.7" ( 2021) САМО.Уникатен беж Леопард Дизајн со Мет Висока Резолуција на Печате�

Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилен со Nokia 2.2,се Достапни во четири одберете бои : Црна,Кафена,Златн�

Совршено се вклопува : Овој една вистинска кожа SHIEID Samsung Галакси Z 3 Пати случај покрие совршено се вклопу

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : п�

Совршена заштита : мобилен телефон случај за полнење за Motorola Мото G Игра 2021 е направен од faux кожа која го �

【Висок Квалитет】Солидна поликарбонат со мекачувство Тенок случај компатибилен со Галакси Z Flip3 (2021) 【Т

【Компатибилен Модел】Совршено се вклопуваат за Google Пиксели 6 (6.4 инчен).Ве молиме бидете сигурни дека ќе

Кога безжичниот полнењето се врши, само треба да се одржи во случај на уредот за да се добие оригиналнат�

Комбинација на хард TPU Поликарбонат, двојна заштита се намали и гребнатини целосна заштита за вашиот Га

Компатибилен со i Phone 13 Про Max 6.7" ( 2021) САМО.Единствен Бел Мермер Дизајн со Мет Висока Резолуција на Печате�

Компатибилен со Motorola Мото Droid Турбо 2, Мото X Сила, Kinzie Отскокнување.Токму тенок одговара : Картичка Џеб С�

Извонредни услуги на клиентите им овозможува да се грижитеfree по купувањето.Текстура Површината Подобр�

jioeuinly Флип Случај за SCHOK Volt SV55 SV55216 Телефон Случај Стојат Маска + [2 Pack] Филм Мека TPU Екран Заштитник.TPU Силик

✅【2 во 1 за Заштита】 Ова Галакси Z Флип 3 5 G Телефон Случај направени од 2 материјали.Мека TPU дава трајност

✅【Топло Потсетник】 Овој мобилен телефон заштитни случај е компатибилен со Галакси z Flip3 2021 Паметен Тел

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилни со МОТО G8 Плус / Една Визија Плус,се Достапни во четири одберет�

КОМПАТИБИЛЕН : Совршено се вклопува Samsung Галакси S21 надградена магнет затворање работи прекрасно,таа им�

Please wait...