0
clear
  • Newhattan Жените е Дебела Преголеми Кабел Плетени Руно Наредени Пом Пом Beanie Шапка со Губење на Вратоврска.
  • -20%
  • -20%
Newhattan Жените е Дебела Преголеми Кабел Плетени Руно Наредени Пом Пом Beanie Шапка со Губење на Вратоврска.

Newhattan Жените е Дебела Преголеми Кабел Плетени Руно Наредени Пом Пом Beanie Шапка со Губење на Вратоврска.

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Акрил.вратоврска затворање.МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% Акрил.Тоа се направени од мека акрилик предиво и руно поставата внатре.ГОЛЕМИНА - Една Големина Одговара на Сите .(Мерење Прибл. 9"(W) x 11"(H) вклучуваат пом.(Поставување На Станот).КАРАКТЕРИСТИКИ - Нашите Foldover стил Пом Пом beanie има мека руно внатрешна обвивка за екстра топло и пријатно.И Постои 2" Големина Пом Пом на врвот.Тоа е достапна во различни бои.Така да може да одговара на било какви боја на капа со вашата омилена зимска облека.Пом Пом Beanie е совршен додаток на студени денови и зимските активности.На сплетам е густа и не е Руно поставата ќе се задржи на студениот бран од ушите и главата.Исто така, Нашата симпатична Пом Пом Beanie шапка ќе се надградба на вашиот стил и да се направи повеќе симпатична изглед.Исто така, Тоа ќе биде голема Зима Подарок за никого.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Акрил 【Материјал Опис】100% Акрил 【Производ Перформанси】Топол материјал : висок квалитет еластична

✿женска каубој капи вештерка шапка headband за жените каубој капи деца beret капи за жените новороденче капи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Еластична затворање.Сатенски Наредени Зимска Шапка lycycse женска свила зимска шапка карактеристики свил

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат Ве молиме овозможи 13cm грешка поради при

✿вештерка шапка каубојска шапка капи за мажи вештерка капи за жените капи за жените пиратски шапка беб

оваа beanie има екстра Поларните Руно Поставата на внатрешноста што ги држи главата и ушите, топло и за две

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат

100% Полиестер.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Дише, Меки, Удобни, Светлина И КожаПријателски.Растег

100% Акрил 100% Сопствени Направени.Висок Квалитет.Бесплатен Превозот.Бесплатни Обичај Печатени Внатрешна

Акрилик,Сатен,Faux Крзно.Машина За Миење.Жените Зима поврзана капи се направени од 100% Мека Акрилик кабел н

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Повеќе апликации : Овие памук прилагодливи чистење капи се широко применливи на работата или убавина сп

100% Акрил.Шапка обемот 18" 23", шапка висина 11",Ракавица должина 8".Fingerless ракавици е совршен избор, ако не сака

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...