0
clear
  • Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со GOOKAM 4K Акција Камера
  • -20%
  • -20%
Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со GOOKAM 4K Акција Камера

Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со GOOKAM 4K Акција

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразија-отпорен материјал.Вода-отвратителен пред скапоцености џеб со интегриран складирање случај да се заштитат и да ја организирате вашата камера и додатоци.Прилагодлив, поместена, рамо ремени за вкупно удобност. 12 месеци гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

[Високо ефективни децата камера] 2инчен екран на децата на камерата може да се пука 10000 фотографии и 1080 P в

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB...

【ДАЛЕЧИНСКИ ПРИСТАП】за Разлика од традиционалните аналогни затворен систем за проверка, ова е отворе�

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB...

и од 15 дена екстра долг режим.Задоволството на клиентите е нашиот гол, ве молиме контактирајте не со бил�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Holybro kopis cinematic X8 е моќен и тешкидолжност модел дизајниран за професионалци.Со целосна карбонски влакна р�

Супер компактен Сензор Единица, погоден за повеќето високо дискретна инсталации 【ПОДВОДНИ ИНСПЕКЦИЈА�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB...

Лесни дигитална слика пренос комбинација.Стабилна и јасно HD видео 720p 120fps, 28ms / 4км 8 канали, 8 беспилотни л�

Оваа цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.57 инчен / 40mm, 3.34 инчен / 85mm кол);На 8inch Screen1...

Сосема Нов во Мало Пакување Со Водоотпорен Случај, USB,Батерија,Брз Stater Водич,.Full HD 1080 P 30fps акција камера с�

Please wait...