0
clear
  • AISI КВИНС Долго Моменти Перика Браун Брановидна Чипка Пред Перики за Жените Браун Мешани Русокоса Синтетички Средниот Дел Коса Замена Перики Отпорни на Топлина Вла
  • -20%
  • -20%
AISI КВИНС Долго Моменти Перика Браун Брановидна Чипка Пред Перики за Жените Браун Мешани Русокоса Синтетички Средниот Дел Коса Замена Перики Отпорни на Топлина Вла

AISI КВИНС Долго Моменти Перика Браун Брановидна Чипка Пред Перики за Жените Браун Мешани Русокоса Синтетички Средниот

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, блиску нашата кожа, средни браун чипка, дише & трајни чипка материјал направи поудобно кога се носат.Тоа го прави повеќе згодна и вреди да се има.AISI QUEENSs перика те прави посигурни, убава, шармантна и секси. 【Уникатна Боја Мешање】 : Браун мешани русокоса, моден боја на косата погодна за секој тонот на кожата, може да се носи на разни случувања, природни и елегантен.Единствени бои, исто така, ќе направи да се издвоите од толпата. 【Различни Применливи Сценарија】 : Оваа долга брановидна перика е погодна за многу сцени.Тоа е добар избор за формални прилики или слободно време за одмор.Облечен во оваа долга костенлива мешани русокоса перика ќе се направи што повеќе примамливо. 【Премиум Материјалот】 : високо-квалитетна отпорни на топлина влакна на овој брановидна браун мешани русокоса перика може да се пеглаат да 320°F. Но сите синтетички перики ќе има мало опаѓање на косата прв пат тие се носи,што е нормална.Ние се намалат knotting и губење на косата. 【Добра Услуга】 : Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.Ние ќе ви служи во секое време и да ви обезбеди со задоволително решение во рок од 24 часа.Ние сме подготвени да се обезбеди на клиентите со високо-квалитетни производи и најдобра услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прилагодлива Големина : Постојат два прилагодување ремени во внатрешноста на перика, која може да се ис

Чешел или четка со специјална перика чешел.Тоа може да се користи кога 90% сувост.Навивам на перика, заедн

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре

Печати на враќање превозот етикета.Дише и го задржува својот облик добро.Не се носат dreadlock на dreadlocks се но

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

Премиум Чипка Мус Багра – Идеален за жени користење чипка перики, синтетички ткае, природни плетенки, и

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч

Никогаш не спие со влажна коса и ќе може да ја заврши за да се спречи заплитане.Правен Disclaimer Our перики се

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с

Заврши и да се исправи косата со соодветна температура.5"Уво до уво (крстот на врвот) : 12.Разделба Простор

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Природни и Реални, Прави Кратки Боб Перики Чипка Затворање Перика Човечка Коса.Боб чипка пред перики чо

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

Меки и удобни.Убавината Засекогаш Перика е направен од 100% богородица човечка коса и висок квалитет на ч

Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Раз

★ Лесно да се носат : Можете да носи перика лесно, тоа може да одговара на повеќето луѓе, може да се прила

Please wait...