0
clear
  • Amerock | Магнетни Кабинет Фати | Тен | 1-15/16 инчен (49 mm) Должина | 1 Пакет | Вратата Фати | Кабинет Вратата Latch | Магнетна Врата Latch
  • -20%
  • -20%
Amerock | Магнетни Кабинет Фати | Тен | 1-15/16 инчен (49 mm) Должина | 1 Пакет | Вратата Фати | Кабинет Вратата Latch | Магнетна Врата Latch

Amerock | Магнетни Кабинет Фати | Тен | 1-15/16 инчен (49 mm) Должина | 1 Пакет | Вратата Фати | Кабинет Вратата

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

5-11 lbs.Се Повлече Сила.Завршил во Тен.Штрајк Димензии : 1-1/8 во.L x во 7/8.W x 3/4 во.H.Вклучува хардвер монтажа : #6 Решетка Главата на Завртката x 1/2in; #15 x 1/2in Ноктите.Бескомпромисната квалитетот на непобедлива цена.На Amerock BP97653 PT Магнетни Фати заврши во Пластични Тен.Се зацврсти вашиот кабинет врати безбедно со ова се фати.Amerock пазари декоративни хардверски решенија кои се инспирираат, да се координираат и да помогне да се изразат личен стил.За кујна, бања и остатокот од дома, со најразлични бои и дизајни за сите украсување вкусови, Amerock е крајната, време-тестиран извор за хардверски потреби.Amerock пазари на производи во четири категории : декоративни хардвер, декоративни куки, бања прибор и.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање (не се вклучени).Count

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање ( не се вклучени).Coun

Со магнетни пролет структура, само притиснете на кабинет вратата и се тоа ќе се враќа и се отвори автома�

Челик, Месинг Позлатен ИО.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 400 Ние акции голем спектар на вратата

магнетни фати.ковчегот го фати.вратата поблиску.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите �

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите, силни и издржливи.Практичен и едност

Вие не треба да се користи за навртки или направете дупки во кабинет вратата, само откине лепливи ленти �

Елегантни бели дизајн меша со било décor, и инсталира лесно.Штрајк плочи може да се вдлабнати да се намали

Сите метални магнетни фати, обезбедување на квалитет и долговечност.Силни магнети може да се работи за �

❤ Име На Производ : Вратата Топката Фати;Боја : Бакар На Ѕвонење ❤ Материјал : Месинг;Вкупната Големина :

Големина : 19mm.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 24 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кути

топката вратата latch.шкафот фати топката.вратата фати топката.Ние акции голем спектар на вратата, случај,

Пакет должина : 2.9".Пакет ширина : 6.1".Пакет висина : 1.7".Земја на Потекло : КИНА.Опис на производот Топка Фат�

Материјал : не ' рѓосувачки челик / чист бакар.Спецификација : прилагодлив вратата на врвот bead.Net тежина :

Материјал : металик.Здрав фати обезбедува безбедна вратата затворање.Маслопротри бронзена боја, анти ' �

Материјал : алуминиум.Исклучителна шема, класичен, елегантен.Цинк легура материјал, брусен површината, �

топката вратата latch.шкафот фати топката.вратата фати топката.Ние акции голем спектар на вратата, случај,

8" Центар до Центар Солидна Месинг Ноксвил Вратата се Повлече од Месинг Модерна Колекција Emtek вратата по�

11 / 8" x 1" мерење.Поединечно пакувани.Челик заврши.Број на модел : DBC10 Deltana има докажано рекорд за исклучите�

Предмет : Земи Го Фати.Фати / Latch Тип : Земи.Фати / Latch Отворање Акција : Се Повлече.Прилагодлив : Нема.Заклуч

Пакување од 1 x Допир Latch.Вратата / Шкафот / Гардероба Фати.Вратата Мебел & Приклучоци.Ако инструкции за о�

Спецификации : 1 Материјал : Метал 2 Бренд : ZOKOP 3 Димензии : (31.89 x 23.62 x 3.54)" / (81 x 60 x 9)cm (L x W x H) 4 Тежина : 14.99 lb / 6

Полиран Месинг.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 20 Backflap понекогаш се нарекува контра размавта и�

Тип : Вратата Фаќа & Вратата Поблиску.Материјал : Пластика.Максималната Должина : околу 10cm (види слики).Пр�

17946 Вратата Фати Компатибилен Со Blodgett Опрема 90 Ден Производители Гаранција.Висок Квалитет Замена Дел.Ве

【Елегантен Дизајн】античкиот изглед вратата магнетни фати се фрлија марка "sunivaca" на дното.Кабинетот вр�

Користете го ова на Оваа ротари земи го фати како едноставна, но ефикасна алтернатива на брави и катанци

Please wait...