0
clear
  • Боби Кожа Ранец (Црна)
  • -20%
  • -20%
Боби Кожа Ранец (Црна)

Боби Кожа Ранец (Црна)

DEN 2519.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец нуди организиран функција и гроздобер стил инспириран за денес е патник.Оваа прекрасна ранец е направен од Масло се Повлече-Up кожа и карактеристики класичен дизајн со ентериер и екстериер складирање џебови и прилагодливи кожа ранец ремени.Оваа чанта е погодно размавта затворање со магнетни предвремени затворање.Раката stitched детали го подобрува изгледот на овој шик торба.Постојат две мали џебови во gusset на торба за кои се обезбедени со мали клапи и магнетни прилепува.На внатрешни карактеристики ѕид патент џеб како и две лизга џебови за вашиот мал електроника.Димензиите на задната страна на пакувањето се 15" X 6" X 10" и заедно со канџите се справи со рамото ремени се прилагодливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да

Премиум airmesh материјал 2 начини да се носат : ранец или crossbody.Метал брендирање.Преден џеб за мали предмети

Тој исто така одговара и на мажите и на жените.Овој водоотпорен перница е добар избор за чување на предм

1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Неш

*Отпорни на вода полиестер ткаенини можат ефикасно да се заштити книги и други предмети што не се да се н

Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Ваши

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е направени од издржлив полиестер ткаенини и се третира

Дејвид Џонс Париз жените мода канцеларијата дама работа travel секојдневниот ранец.Средна големина во пол

【ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО КОРИСТЕЊЕ & СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ】 На повлекување ранец може да се вклопи во вашиот пове

ВисокоКвалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Нема Повеќе Непријатно Чувс

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас со најдобар квалитет на услуга.5 инчен / 39x19x9(L*H*W).Можете да се вратите

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.На дигитални слики ние се прикаже

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Производ Перформанси Ер

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

Со двете мали и големи џебови за да ги собере сите на вашиот секојдневен essentials, на Nino Bossi Боби Кожа Ранец

Две сепаратори во главната преграда се лесен доволно за да ви помогне понатаму организира работи.Децат

Материјал Опис Сина Морски Живот Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал на ранец е мека и светлина,може да се свитка во вашиот багаж додека патуваат.Прилагодливи рам

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

Please wait...