0
clear
  • ZHANMAM Туш Полица на Ѕидот Монтирани Простор Алуминиум Бања Рек Тиер 2 Стаклени Полици Крпа Полица со Бесење Бар и Куки 24 Инчен 0131 (Големина : 600mm)
  • -20%
  • -20%
ZHANMAM Туш Полица на Ѕидот Монтирани Простор Алуминиум Бања Рек Тиер 2 Стаклени Полици Крпа Полица со Бесење Бар и Куки 24 Инчен 0131 (Големина : 600mm)

ZHANMAM Туш Полица на Ѕидот Монтирани Простор Алуминиум Бања Рек Тиер 2 Стаклени Полици Крпа Полица со Бесење Бар

DEN 4301.28

Достапност
Достапно за нарачка

✽ ПРОШИРУВА ПАРАПЕТ : цврсти парапет, проширува и задебелена, интегрирани заврши guard дизајн за да се спречи предмети од паѓање. ✽ ЗАДЕБЕЛЕНА БАЗА : задебелена голема база на & задебелена основна плоча, стабилни и не се изгубат. ✽ ТЕШКИ И ТРАЈНИ : полиран не 'рѓосувачки челик материјал, анти -' рѓа, обезбедување на сила и долговечност. ✽ БЕЗБЕДНОСТ & RUGGEDNESS : решетката е направен на висока јачина калено стакло, што е силна во товар, не се кршливи, безбеден и сигурен.Безбедност и квалитет се гарантира, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Име на производ : Премиум Shelf Material : нерѓосувачки steel Applicable : купатило, кујна wall Introduction : лесно да се installnote : 1. Прирачник за мерење, овој производ може да го користите 1-2cm грешка.2. Поради снимање агол или светло проблеми, може да биде боја грешки.3. Производ вклучува само полици, други украси не се вклучени.За да се обезбеди квалитетот на производот.По поставување на цел, ќе организираме испорака за вас.Услуги на клиентите е онлајн 24 часа, и по-продажбата на услугата е загарантирана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ДИЗАЈНИРАН ЗА БАЊА ТУШпедалот со вшмукување чаша може да биде прикачена на секое масна површината.Посе�

Со едноставен дизајн и издржливост, тоа може да послужи како совршен додаток во вашата бања.Изработени �

✽ ПРОШИРУВА ПАРАПЕТ : цврсти парапет, проширува и задебелена, интегрирани заврши guard дизајн за да се спр�

Издржлив материјал : Направен од премиумодделение Издржлив Материјал, неисчезнува, отпорно на гребење �

▲ПОМАГА да се ОРГАНИЗИРА ВАШИОТ ТУШ И ЧУВАЈТЕ ГО СРЕДЕНА : додава вредни складирање додека правење на в�

Времето за испорака е Околу 1525 Дена.Еден Слој Складирање Кошница, Складирање, Декорација, Екранот.Удар И

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку email д

Простор за заштеда на агол дизајн држи вашата бања во ред, чисто и уредно.Завртете го потроши простор на

【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Лесно да се залепи и нема да го оштети вашиот ѕидови, нема потреба да се помине и да �

Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од

304 од не ' рѓосувачки челик.Голем Капацитет : 14 инчи * 5.5 инчи * 6.6 инчи Има Доволно простор за складирање и о

Додава гроздобер допир за кујна или за шиење соба.Вклучува голем shears и корисна топката на twine.Леано желе�

Трислој полица во оваа бања е направен од нерѓосувачки челик рамка + мермерна плоча.Трислој дизајн, капа

Вие не треба да се грижите за проблемот на производот rusting.Првиот лепак кука на ѕид, и потоа се откажам по

❤ Висок квалитет на алуминиум Антикорозија, анти ' рѓа, издржливи.Не се наменети за заоблени агол, само �

Please wait...