0
clear
  • WOFTD Фиока Магнетна Врата Фати Кабинет Магнет Ултра Тенок Мебел Latch за Кабинети Кујна Плакарот на Врата Затворање Магнетна Врата Фати Поблиску Лизгачки Вратата Фати
  • -20%
  • -20%
WOFTD Фиока Магнетна Врата Фати Кабинет Магнет Ултра Тенок Мебел Latch за Кабинети Кујна Плакарот на Врата Затворање Магнетна Врата Фати Поблиску Лизгачки Вратата Фати

WOFTD Фиока Магнетна Врата Фати Кабинет Магнет Ултра Тенок Мебел Latch за Кабинети Кујна Плакарот на Врата Затворање

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

(Исто така, обезбеди завртки за вашата инсталација.Исто така, совршен за затворање на блендата.Исто така, ве молиме да се затвори и да ја отвори вратата по 12 ЧАСА, со цел да се направи лепливи соединение коешто се придржуваат и на оваа површина. 4 Пакет Кабинет Магнетни Фати вклучуваат : 4 пар Фиока Магнетна Врата Фати;16 x Завртки; 8 x двострано Лепило (Пред инсталација, што треба да се исчисти површината на фати и кабинет вратата што планирате да го почитуваат.Исто така, совршен за затворање на блендата.) Овој кабинет вратата поблиску доаѓаат со нерѓосувачки челик монтажа на високо квалитетни завртки.Вие не треба воопшто да се грижиме за завртка лесно ќе се скршени на процесот на инсталација повторно.Само 3/32" дебела со магнетна сила на 15 кг.Овој кабинет вратата поблиску доаѓаат со нерѓосувачки челик монтажа на високо квалитетни завртки.Употреба на отворено или влажни средини, како кујни,купатила и брод.Само 3/32" дебела со магнетна сила на 15 кг.Секој планината куќи една магнет што го држи постојано отворање кабинет вратата, фиока или накит кутија безбедно затворени.Исто така, ве молиме да се затвори и да ја отвори вратата по 12 ЧАСА, со цел да се направи лепливи соединение коешто се придржуваат и на оваа површина.Инсталирате овие леплива магнетни фиока фати без дупчење завртка дупки со помош на вклучени лепило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Идеален за кабинет вратата, мебел врата, провизии врата, француски врати и плакарот на врата, плантажа shu

Материјал : не ' рѓосувачки челик / чист бакар.Спецификација : прилагодлив вратата на врвот bead.Net тежина :

Предмет : Земи Го Фати.Фати / Latch Тип : Земи.Фати / Latch Отворање Акција : Се Повлече.Прилагодлив : Нема.Заклуч

Двојно топката,може да биде инсталиран на кабинетот,ковчегот,фиока,врата и др.Идеален додаток за дом,ка

【Производ Димензија】 Форма Должина : 47mm / 1.85"; Формата Ширина : 38mm / 1.5"; Формата Висина : 19mm / 0.75"; Завртка ду

Големина : 60mm.Chromed Месинг.Сребро.Нерѓосувачки Челик Топката, СКОПЈЕ.Пакет Количина : 100 Ние акции голем сп

Со магнетни пролет структура, само притиснете на кабинет вратата и се тоа ќе се враќа и се отвори автома

Пакетот Вклучува : 10 х двојно ролери се фати со монтажа завртки.Тешки Кабинет Ролери Фати : Силни вратата

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање ( не се вклучени).Coun

Пакување од 1 x Допир Latch.Вратата / Шкафот / Гардероба Фати.Вратата Мебел & Приклучоци.Ако инструкции за о

Спецификации : 1 Материјал : Метал 2 Бренд : ZOKOP 3 Димензии : (31.89 x 23.62 x 3.54)" / (81 x 60 x 9)cm (L x W x H) 4 Тежина : 14.99 lb / 6

Име на производ : Магнетни Фати, Завртки се предвидени.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосу

Вратата се фати плоча.Држи вратата рамна со рамка 15 серија компатибилни работи на Faztek extrusions со 1,5" centerline

Сите метални магнетни фати, обезбедување на квалитет и долговечност.Силни магнети може да се работи за

Само 3 / 32" дебела со магнетна сила на 15 кг.Нула простор се држи на магнет шкафот затворање, добро за корис

100% Сосема нов.Совршен за спречување на кабинет или шкафот врати од удирање во ѕид додека ги отворате.Сил

Нето Тежина : 71g; Пакет Содржина : 4pcs x Магнетни Фати Latch, 4pcs x Плоча.Име На Производ : Магнетни Фати Latch; Мате

Тип : Вратата Фаќа & Вратата Поблиску.Материјал : Пластика.Максималната Должина : околу 10cm (види слики).Пр

Користете го ова на Оваа ротари земи го фати како едноставна, но ефикасна алтернатива на брави и катанци

Магнетни фати во бела најлон куќиште база за комбинирање на вратата.Секој сет е Индивидуално bagged со 1 фа

Големина : 200mm.Челик.Црна.Тешки.Пакет Количина : 48 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кутија, бара

Нерѓосувачки Челик Плакарот на Врата пролет Топка Catch The фати топката останува монтира на највисокото н

Please wait...