0
clear
  • Jiayouy 15Pcs Мали апарати за Домаќинство Кабинет Вратата Бела Пластика Школка Магнетни Фати Latch Плоча
  • -20%
  • -20%
Jiayouy 15Pcs Мали апарати за Домаќинство Кабинет Вратата Бела Пластика Школка Магнетни Фати Latch Плоча

Jiayouy 15Pcs Мали апарати за Домаќинство Кабинет Вратата Бела Пластика Школка Магнетни Фати Latch Плоча

DEN 167.28

Достапност
Достапно за нарачка

Елегантни бели дизајн меша со било décor, и инсталира лесно.Штрајк плочи може да се вдлабнати да се намали јазот меѓу кабинетот на врата.Секој планината куќи една магнет дека има кабинет вратата и фиока безбедно затворени.Се запира на шарки, од над-ротирање и потенцијално предизвикува оштетување на вратата.Совршен за дом, училиште, канцеларија, работилница, гаража и фрли кабинети и врати.Спецификација : Материјал : Пластични и Метални Боја : Сребрена,Бела Модел : мали магнетни вшмукување Планината Дупка Растојание : 37mm/1.46", 33mm/1.3" Дупка Големина : 4mm/0.16"(Д), 9 x 3мм/0.35" x 0.12"(L*W) Димензија : 45 x 15 x 15mm/1.77" x 0.6" x 0.6"(L*W*H) Плоча Големина на : 45 x 12 x 1mm/1.8" x 0.47" x 0.04"(L*W*T) Пакет Содржина : 15 x Кабинет Магнетни Фати Latch Забелешка : Завртки НЕ е вклучена.

Спецификацијата

Material:
Plastic and Metal Color

Со стоката дадена додека купуваат

На завртката дупки се задржани направи тоа лесно да се инсталира Совршен за гроздобер дрвена кутија, ку

【ГОЛЕМИНА】 База Дијаметар : 10мм / 0.39"; Висината на : 13mm / 0.51"; Вкупно Дијаметар : 12mm / 0.47"; Вкупна Висина : 15.8

Сите метални магнетни фати, обезбедување на квалитет и долговечност.Силни магнети може да се работи за

17946 Вратата Фати Компатибилен Со Blodgett Опрема 90 Ден Производители Гаранција.Висок Квалитет Замена Дел.Ве

Тип : Вратата Фаќа & Вратата Поблиску.Материјал : Пластика.Максималната Должина : околу 10cm (види слики).Пр

топката вратата latch.шкафот фати топката.вратата фати топката.Ние акции голем спектар на вратата, случај,

1 инч(ширина*должина*дебелина), 16*41*25*1.Пакет : 2 пара * кабинет магнетни фати 2 пара * лепила 8 компјутери * шр

Пакетот Вклучува : 10 х двојно ролери се фати со монтажа завртки.Тешки Кабинет Ролери Фати : Силни вратата

Двојно топката,може да биде инсталиран на кабинетот,ковчегот,фиока,врата и др.Идеален додаток за дом,ка

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите, силни и издржливи.Практичен и едност

топката вратата latch.шкафот фати топката.вратата фати топката.Ние акции голем спектар на вратата, случај,

100% Сосема нов.Совршен за спречување на кабинет или шкафот врати од удирање во ѕид додека ги отворате.Сил

Големина : 60mm.Chromed Месинг.Сребро.Нерѓосувачки Челик Топката, СКОПЈЕ.Пакет Количина : 100 Ние акции голем сп

8" Центар до Центар Солидна Месинг Ноксвил Вратата се Повлече од Месинг Модерна Колекција Emtek вратата по

Материјал : не ' рѓосувачки челик / чист бакар.Спецификација : прилагодлив вратата на врвот bead.Net тежина :

Пакување од 1 x Допир Latch.Вратата / Шкафот / Гардероба Фати.Вратата Мебел & Приклучоци.Ако инструкции за о

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање ( не се вклучени).Coun

Идеален за кабинет вратата, мебел врата, провизии врата, француски врати и плакарот на врата, плантажа shu

Направени Со Силна Материјали.Направен Да Одговара За Apropriate Апликација.Монтажа Завртки Вклучени за Apropr

【Производ Димензија】 Форма Должина : 47mm / 1.85"; Формата Ширина : 38mm / 1.5"; Формата Висина : 19mm / 0.75"; Завртка ду

Се користи за обезбедување на слободнозанишан вратата и шкафот врати инсталиран во училници, дом, канце

Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата.Идеален

Вратата се фати плоча.Држи вратата рамна со рамка 15 серија компатибилни работи на Faztek extrusions со 1,5" centerline

1 3 / 4" должина x 2 5 / 16" широк.Вклучува завртки и штрајк плочи.Црна.Нема повеќе копчиња!За користење со двој

Големина : 200mm.Челик.Црна.Тешки.Пакет Количина : 48 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кутија, бара

Спецификации : 1 Материјал : Метал 2 Бренд : ZOKOP 3 Димензии : (31.89 x 23.62 x 3.54)" / (81 x 60 x 9)cm (L x W x H) 4 Тежина : 14.99 lb / 6

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите,силни и издржливи.Практичен и едност

Големина : 19mm.Со Одредување На Завртки.Пакет Количина : 24 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кути

Име на производ : Магнетни Фати, Завртки се предвидени.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосу

Please wait...