0
clear
  • Newhattan Жените е Дебела Преголеми Кабел Плетени Руно Наредени Пом Пом Beanie Шапка со Губење на Вратоврска.
  • -20%
  • -20%
Newhattan Жените е Дебела Преголеми Кабел Плетени Руно Наредени Пом Пом Beanie Шапка со Губење на Вратоврска.

Newhattan Жените е Дебела Преголеми Кабел Плетени Руно Наредени Пом Пом Beanie Шапка со Губење на Вратоврска.

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Акрил.МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% Акрил.Тоа се направени од мека акрилик предиво и руно поставата внатре.ГОЛЕМИНА - Една Големина Одговара на Сите .(Мерење Прибл. 9"(W) x 11"(H) вклучуваат пом.(Поставување На Станот).КАРАКТЕРИСТИКИ - Нашите Foldover стил Пом Пом beanie има мека руно внатрешна обвивка за екстра топло и пријатно.И Постои 2" Големина Пом Пом на врвот.Тоа е достапна во различни бои.Така да може да одговара на било какви боја на капа со вашата омилена зимска облека.Пом Пом Beanie е совршен додаток на студени денови и зимските активности.На сплетам е густа и не е Руно поставата ќе се задржи на студениот бран од ушите и главата.Исто така, Нашата симпатична Пом Пом Beanie шапка ќе се надградба на вашиот стил и да се направи повеќе симпатична изглед.Исто така, Тоа ќе биде голема Зима Подарок за никого.Тоа е совршен beanie колекција во зимскиот период.Во ладно време, Еден мора да има додаток е beanie.Нашите пом пом beanie те прави повеќе стилски и симпатична.Ние и ветуваме дека тоа би станале толку популарни во секојдневниот предмет во зимскиот период.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

8" Пол : Жените Точка тип : хет Стил : Случајни Пакет вклучуваат : 1 PC Шапка ви Благодариме за вашето купув

Акрилик,Сатен,Faux Крзно.Машина За Миење.Жените Зима поврзана капи се направени од 100% Мека Акрилик кабел н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Акрил.Шапка обемот 18" 23", шапка висина 11",Ракавица должина 8".Fingerless ракавици е совршен избор, ако не сака

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.За секој со губење на косата, ова не е само шмин

Нашите кабел поврзана beanie ви држи стилски во траен тренд.Можете да се вратите оваа точка од која било пр

Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат Ве молиме овозможи 13cm грешка поради при

Овие мажи beanie капи може да биде одличен подарок за роденден, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките

На прилагодливи drawstring исто така, може да се избегне на капа е премногу тесни да влијае на циркулацијата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Акрил.вратоврска затворање.МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% Акрил.Тоа се направени од мека акрилик предиво и

Повеќе апликации : Овие памук прилагодливи чистење капи се широко применливи на работата или убавина сп

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Една Големина Одговара на Повеќето : Овие beanies с

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

100% Акрил.МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% Акрил.Тоа се направени од мека акрилик предиво и руно поставата внатр

✿вештерка шапка каубојска шапка капи за мажи вештерка капи за жените капи за жените пиратски шапка беб

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд

100% Полиестер.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Дише, Меки, Удобни, Светлина И КожаПријателски.Растег

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Акрил 100% Сопствени Направени.Висок Квалитет.Бесплатен Превозот.Бесплатни Обичај Печатени Внатрешна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Шапка обемот 18" 23", шапка висина 11",Ракавица должина 8".Fingerless ракавици е совршен избор, ако не сакате да го

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Не е лесно да се брчка, или намали, може д

Please wait...