0
clear
  • Зара Коса Чоколадо Браун Бразилецот Права Коса Снопови со Фронтален Чипка Затворање Боја 4 Средни Светло Кафеава Човечка Коса на Уво до Уво Чипка Фронтален со Ткаа?
  • -20%
  • -20%
Зара Коса Чоколадо Браун Бразилецот Права Коса Снопови со Фронтален Чипка Затворање Боја 4 Средни Светло Кафеава Човечка Коса на Уво до Уво Чипка Фронтален со Ткаа?

Зара Коса Чоколадо Браун Бразилецот Права Коса Снопови со Фронтален Чипка Затворање Боја 4 Средни Светло Кафеава

DEN 7992.00

Достапност
Достапно за нарачка

Губење На Материјал : 100% Бразилецот Човечка Коса.Боја На Коса : #4 Кафеава Боја,Чоколадно Кафена Боја,Средни Кафеава Боја,Мед Кафеава Боја.Губење на Текстурата : Свилен Директно Браун Снопови со Директно Затворање.Чипка Директно Затворање : 13x4 Инчен Слободни Дел со Бебе Коса,Природни Косата.Предност : Директно од Фабрика,Мека и Мазна,Машина Двојно Weft,Здрава Крајот,Уредни и Без Вошки. 1.Губење На Материјал : 100% Бразилецот Човечка Коса 2.Боја На Коса : #4 Кафеава Боја,Чоколадно Кафена,Мед Кафеава Боја 3.Губење на Тежината : 95-100g/еез (3.2-3.5 мл) за Снопови,70-80g/еез за Директно 4.Губење на Текстурата:Свилен Директно Кафеава Коса Снопови со Директно Затворање 5.Коса Должина : 10"-30" за Коса Ткае,8"-24" за Фронтална 6.Чипка Директно Затворање : 13x4 Инчен Слободни Дел со Бебе Коса,Природни Косата 7.Пакување&Испорака : Кафеава Коса 3 Снопови со Главата Во Pvc Кеса&Бесплатен Превозот од DHL/Федекс Express.Совети Q1 : ЗА МИЕЊЕ НА КОСАТА? 1. Миење на коса екстензија секоја недела. 2. Користете благ шампон, исплакнете и оставете да се исуши. 3. Не удар на коренот на косата премногу блиску со косата посува. 4. Не gasping коренот на косата продолжување overexert кога за перење.Q2. ЗА ЧЕШЛА? 1. Користат непречено остро широк-заби чешел за вашата коса екстензија. 2. Избегнувајте четкање на косата кога тоа е секогаш влажно. 3.Кога detangling на вашата коса, да се почне со дното на проширување и работат на вашиот пат до намалување на влечење на косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

Солидна полиците се решение, каде што нечистотија, прав и spills се потенцијална цврста рамна површина доз

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масловода поделба, и комприми

ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Овој чевли организатор е брзо да се соберат користење на предвидени куки и виси во скло

Nongreasy.Лесен.Fastabsorbing.Дерматолог развиена.Дерматолог се препорачува.Опис на производот Neutrogena норвешка Фо

Кујна ѓубре може да се трајни, тешкидолжност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна п

Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Нашите Сопствени Направени Седиште Опфаќа се компатибилни со

Ако не, ние ќе испрати нов еден за СЛОБОДНИ Ултра Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедув

Расте вашиот бизнис со најдобрите LED светла пари може да се купи!Имаме најбезбедно, најпаметните и повеќ

Prostar Гејмерски Лаптоп : 17.3 Инчи Full HD (1920x1080) 144 Hz Широк Поглед Агол, 72% NTSC, Мат Дисплеј.Високи Перформанси, Пр

Рачка материјал : Procapra gutturosa pallas.Се направи контрола се чувствувате подобро и поудобно.Поле на примена :

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Индустриски дизајн модернизирани за денешните домови, ова двојно свет sconce носи чувство на минимализам

Лево Раце Помлад Сет Вклучува : Возачот (15"), Хибридни Дрво (22), #6 / 7 Песна(1 парче), #9 / p Железо (1 парче), Putter, Б

Максимална сила, лесни палубата го прави овој совршен избор за движење на најголемиот дел на производот

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Please wait...