0
clear
  • EXCEART Везови Конец Организатор Дрвен Крст Бод Тема Носителот Складирање Алатка Везови Тема Ликвидација Одбор
  • -20%
  • -20%
EXCEART Везови Конец Организатор Дрвен Крст Бод Тема Носителот Складирање Алатка Везови Тема Ликвидација Одбор

EXCEART Везови Конец Организатор Дрвен Крст Бод Тема Носителот Складирање Алатка Везови Тема Ликвидација Одбор

DEN 1406.40

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од премиум материјали за трајни и употреба.компактно решение за организирање на вашите теми, да се осигура дека тие не се изгубени или испреплетени.Компактна големина и лесен во тежина, тоа нема да заземаат многу простор.лесно да ги користат и да работат, да донесе многу погодности за вашиот живот.Креативни моделирање и шупливи модели, повеќе декоративни и убава.Опис Ова е конец за шиење организаторот.Направени на премијата и трајни дрвен материјал, издржлив и практичен за употреба.Исклучителна моделирање и шупливи дизајн, многу привлечни.Тоа ви помага да се организира неуредна коса или теми, нека ви лесен за употреба.Карактеристики - Боја : Светло Кафеава - Материјал : Дрво - Size : Прибл. 18. 60 X13. 00 X0. 20cm/ 7. 31 X5. 11 X0. 08in - компактно решение за организирање на вашите теми, да се осигура дека тие не се изгубени или испреплетени.- Направени од премиум материјали за трајни и употреба.- Компактна големина и лесен во тежина, тоа го освои' t заземаат многу простор.- Креативни моделирање и шупливи модели, повеќе декоративни и убава.- лесно да ги користат и да работат, да донесе многу погодности за вашиот живот.Пакет Вклучувајќи 1 x Везови Конец Организаторот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

✅ 12 skeins од 100% памук, везови конец е шест влакно делив тема направени од премиум Египетскиот долгоглавен

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

Декорација на вашиот ѕид со овој прекрасен парче на уметноста цел да се вклопи во секој ентериер.ПАЛТА lu

1 skein на 6 насоки 8 метри долг на премиум DMC тема.Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави исчезну

7 јарди (8 метри) долго.Вез истиот ќе биде уредно се чуваат во кутија за складирање 200 видови на везови тем

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Бренд : DMC.Количина : по пакување од 2 Боја : 3708 Состав : 100% Памук.Инструкции за перење : Перат на 60 степени.З

50 позиции конец организатор и 15pcs празно код картички.Држи повеќе везови конец, да ги Задржи вашите везо

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Должината на секое влакно е 8 Метри.l за крстот бод, embroiderers, генерален шиење, занает работа, итн.ДЕБЕЛИ, ИЗ

Уметнички Занает 1、Материјал : Полиестер & Памук 2、Бои : 24 мешани бои, 50 мешани бои и 100 мешани бои 3, Пакув

Овој конец е брилијантен шествез влакно тема.Направени од двојно mercerized да даде исклучителен сјај и долг

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

☼Пакетот вклучува : 25 Pcs зелена везови конец, заврши боја броеви, и 12 Pcs везови тема одбор ☀Живописни бои

Шествлакно конец е направен од двојно mercerized долго главен 100процентно памучни влакна.Се состои од 6 лесно

Оваа светлосни ефекти везови конец е на линија на убави теми.Направен од 100 проценти polyster материјал.Тоа

✅ 12 skeins од 100% памук, везови конец е шест влакно делив тема направени од премиум Египетскиот долгоглавен

Изработени од 100% Полиестер;.Кој е нерамна боја промени во текот на забен конец, им даде на вашиот везови

лесно да ги користат и да работат, да донесе многу погодности за вашиот живот.компактно решение за орган

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Бренд : DMC.Количина : по пакување од 2 Боја : 223 Состав : 100% Памук.Инструкции за перење : Перат на 60 степени.За

Продажба За : 1 Кутија (25 Skeins) Материјал : Памук.Тежина : 50 гм Боја : Мулти.Големина на : 8 Метри Секој Skein Ова

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

【Изработени Од 100% Mercerized Памук 】→Избрани Бои Капчиња Тема Топки,30 топчиња Големина 5 Виножито Бои на Ко

Please wait...