0
clear
  • Облека Багажник,Мултифункционален Тешки Метални Облека Самостојна Закачалка,Погоден за Домашна/Облека Продавница Употреба/Brown / 150cm
  • -20%
  • -20%
Облека Багажник,Мултифункционален Тешки Метални Облека Самостојна Закачалка,Погоден за Домашна/Облека Продавница Употреба/Brown / 150cm

Облека Багажник,Мултифункционален Тешки Метални Облека Самостојна Закачалка,Погоден за Домашна/Облека Продавница

DEN 1162.56

Достапност
Достапно за нарачка

Практичен, лесен и sturdy High квалитет на метал со висока отпорност на корозија и добра носат resistance Strong поддршка капацитет и долготрајни durability Cleaning е многу едноставна и може да работи совршено во секој ограничен живот space Easy да се соберат quickly Product спецификации : Име : Облека Шини, Облека Багажник, Облека Дисплеј Stand Material : metal Color : brown Size : 80/100/120/150x40x168cm Recommended за : дома, продавница, модна студио, комерцијална средина, итн.Ако имате било какви прашања или ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас пред или по купувањето.Тоа е добра комбинација на облека и чевли решетката.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Облека Решетката е направен од високо-квалитет на метал, со висок сјај, висока цврстина и не е лесно да се наведнуваат.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ НОГА ПОДЛОГА ДИЗАЈН : долниот дел е дизајниран со анти-лизга нога влошки за заштита на подот од гребнатини и да се спречи лизгање во собата.Едноставна комбинација на облека железнички и чевли решетката.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ЧУВАЊЕ ПОЛИЦА : горниот бар дава простор да се откажам вашата облека,силни метални одбор може да складирање на чевли и складирање кутија и така натаму.пакување листа : Облека Rackx1notes : Место на производот на рамно на подот и се откажам објект во избалансиран manner Children не треба да се искачи или си играат со овој производ за да се избегне повреда поради ѓубрето over It не е препорачливо да се користи во влажни environment If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Со елегантен стил дизајн, оваа облека решетката е совршен прилог на вашиот entryway или спална соба.Тоа е најмногу погоден за секоја соба во вашиот дом-спалната соба, гостинската соба, cloakroom, комунални соба, детската соба, дневна соба, балкон, коридор, перална, и исто така е погоден за канцеларија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Едно парче на Облека Рек само.Современиот стил на градба и 4 Ниво простор за складирање.Секоја полица до�

Спецификации : Производ во Боја : Црна Целокупната Димензии : 174cm×86cm×44cm / 68 ????【Голем капацитет】идеална о

По приемот на стоката, ако производот не може да се користи како резултат на транспорт штета, ве молиме к

● Лесно Да се Соберат : Можете лесно да го инсталирате без никаква помош.Рек Облека може да биде поставе�

Оваа 144 Clipper Мало Кат Фабрика е идеален за продажба на мало средини како што се погодност продавници, суп�

Елегантен Дизајн Овој публикации карактеристики својата комбинација на исклучително стокмено цреша о

*Материјал : Железо *Висина на Секој Слој : 15.35" / 39cm *Димензии : (35.43 x 13.78 x 64.96)" / (90 x 35 x 165)cm (L x W x H) *Тежина : 317

Се rustproof,совршен грб решетката и чевли за складирање клупата, ќе ви овозможи да се откажам вашата облека,

/ разубават на environment Does не вклучуваат декоративни елементи прикажани во производот фотографии.Времето

Нокаут за Minimalists : едноставно, функционален стил го прави ова облека rack добредојдовте прилог на било мин�

Големина : 146x118x50cm.На производи од нашата продавница има многу карактеристики, повелете да ја посетите н�

Катстои закачалка : На закачалка може да се задржи вашата облека и модни додатоци во ред, уредни, лесно д�

На било кое место во домот може да се покаже моќна привлечност на овој производ.Без разлика дали тоа е дн

● Мултифункционален Плакарот : 5 Слоја Облека Рек Чување Полиците со компактен дизајн ви нуди разни пов�

ЕДНОСТАВЕН АВТОСОБРАНИЕТО : Сите делови се монтажни, и лесно може да се инсталира на ѕидот со само некол�

Има до 40 кг ▶ Флексибилни Гардероба Систем : Ова телескопски гардероба железнички нуди доволно простор

Одговараат на Камериер Стојат : Дизајниран со професионалци во умот, обезбедува доволно простор за да с�

На било кое место во домот може да се покаже моќна привлечност на овој производ.★ Овој производ е инстал

[ЗДРАВ КВАЛИТЕТ] : Облека рек Направени на задебелена висок квалитет,Што нуди долгорочна и стабилна стру

Димензии 26.24 LBS.Силна имајќи капацитет : капацитет до 441 LBS, не е лесно да се деформирани.Тоа може да создад

Висок квалитет на поврзување прачка, антиоксидација / отпорност на корозија / бојадоказ / цврсти и трајн�

✅Лесно Да Се Соберат И РасклопувањеОблека Решетката Може Да Се Користи Во Затворени Простории Или На О�

ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : детални инструкции и лесно собранието алатки се вклучени во внатрешноста на пакет

Се лизга во текот Единствен Возен Полици.Чувајте ги вашите зачувани облека чисти и прашина слободни.Пат

Тоа може да функционира како гардероба замена, канцеларија грб закачалка, облека, фен уредната железнич

ДИМЕНЗИИ : Општо Димензии : 65.2" L x 17.9" L x 76.8" H, Прачка со Дијаметар од 1".СИЛНА ИМАЈЌИ КАПАЦИТЕТ : капацитет д�

Организирајте ги вашите дневни или сезонски облека, така што вашата облека и модни додатоци се секогаш �

48"72" Висока (прилагодливи во 3" Зголемувања).Грб 18" Долго.База 12" x 15".Црна Мат Со Хром Акценти.Вкупниот мере�

ПОДВИЖЕН соблекувалната : Овој пренослив соблекувалната е монтажни и лесно да се соберат.Затоа, соблеку

Please wait...